Foreo’dan antioksidan zengini vegan maske: Coconut Oil

Güzelliğin sırrı vegan yaşam tarzında saklı

Ne yersen osun… Bu bir gerçek çünkü beslenme biçimimiz genel sağlığımızdan cildimizin güzelliğine, ruh halimizden beden tipimize birçok şeyi etkiliyor. Tüm hayvansal gıdaları tüketmeyi reddeden vegan beslenme tarzı, özellikle antioksidanlar açısından daha zengin besinler tüketildiği için sağlığımıza ve cildimize fayda sağlıyor.

İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO’nun evde SPA kalitesinde bir bakım terapisi sunan sevilen akıllı maske terapisi cihazı UFO ve maskesi Coconut Oil saniyeler içinde cildinizin daha taze ve ışıl ışıl görünmesini sağlıyor.

Vegan beslenmek cilde de faydalı

Vegan beslenenler yağdan zengin hayvansal ürünleri tüketmediği için mevcut kilolarını korudukları gibi fazla kilosu olanlar ise daha kolay zayıflayabiliyor. Sebze ve meyveler antioksidan açısından daha zengin olduğu için erken yaşlanmaya neden olan serbest radikallerle savaşıyor.  Ayrıca antioksidanlar cildin gençliğini koruyan kolajen ve elastin yapısının bozulmasını önlediği için yaşlanmayı da yavaşlatıyor. Ancak sadece vegan beslenmek cildimizin sağlığını ve tazeliğini korumak için yeterli değil! Cilt bakımını da ihmal etmemek gerekiyor. Cildi temiz tutmak, masaj ve maske terapileriyle bakım yapmak, nemlendirmek şart!

Hindistan cevizi suyu içeren vegan maske

Akıllı maske terapisi cihazı UFO ile entegre çalışan, dermatologlar tarafından test edilmiş Farm to Face koleksiyonunda yer alan yeni hydrocell, vegan maske Coconut Oil, cildinizin nem ihtiyacını karşılıyor. Maske içeriğindeki Endonezya’dan gelen doğal Hindistan cevizi yağı ve Hindistan cevizi suyu cildi derinlemesine nemlendirip ışıltısını geri kazandırıyor. Doğal bir nem kaynağı olan hindistan cevizi yağı sayesinde cilde parlaklık ve pürüzsüzlük kazandırıyor. Amino asitler ve C vitamini gibi cilde iyi gelen besinlerden oluşan hindistan cevizi suyu  ise cildi besleyerek donuk ve yorgun görünümü azaltıyor. Dermatologlar tarafından test edilen maske, sülfat, SLS, SLES, parabenler, formaldehit, formaldehit maddeler, ftalatlar, mineral yağ, retinil palmitat içermiyor.

SPA kalitesinde bakım deneyimini saniyelere sığdırıyor

Cihaz, akıllı telefonlara indirilebilen ‘FOREO For You’ uygulamasıyla senkronize edildiğinde kullandığınız maskeye uygun program otomatik olarak devreye alınıyor. arak mükemmel bir bakım sağlıyor. Maske terapisinden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için cildinizin sıcağa ve soğuğa verdiği doğal tepkilerin yanı sıra T-Sonic™ titreşimlerin gücünü barındıran Hiper İnfüzyon Teknolojisi’ni kullanıyor. Termoterapi modu cildinizi 45 dereceye kadar yavaş yavaş ısıtarak, kriyoterapi modu ise cildinizi 5 dereceye kadar soğutarak maskenin aktif bileşenlerin cildinize aşılanmasını sağlıyor. Ayrıca termoterapi cildinizi canlandırıyor, gözeneklerin görünümünü azaltıyor. Kriyoterapi modu ise cildinizdeki şişliklerin azalmasına yardımcı oluyor.

SPA kalitesinde bir bakım sunan mavi, kırmızı ve yeşil LED ışık terapilerini de barındıran UFO, bu terapiyi her maske için belirli süreyle uyguluyor.

  • Mavi LED ışık terapisi, kan dolaşımı hızlandırırken cilt kusurlarını azaltıyor.
  • Kırmızı LED ışık terapisi, yaşlanma etkilerini hafifletip vücudun ekstra kolajen salgılamasına sağlıyor.
  • Yeşil LED ışık terapisi ise ciltteki ton farklılıklarını minimize ediyor.

Efsane günler devam ediyor

  • Işığa duyarlı ciltler dahil tüm cilt tiplerinin güvenle kullanabileceği FOREO UFO 1.699 TL yerine 1,099 TL
  • UFO Mini 899 TL yerine 599 TL, 6’lı paketlerdeki Coconut Oil maske ise 169 TL yerine 99 TL.

Ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir