Francis Kurkdjian Paris’in ritmini, büyüsünü ve gizemini yakalıyor

Şafaktan akşam karanlığına kadar Işıklar Şehri

Francis Kurkdjian 2016 yılında kendi adını taşıyan Maison’un koku gardırobunda ikon haline gelen iki silaj aracılığıyla en derin duygularından bazılarını paylaşmak istedi: Petit Matin ve Grand Soir.

Petit Matin nefis, tertemiz altınla çevrilmiş bir Paris’in tazeliğini fısıldıyor. Bu, yaklaşan parlak bir günün ilk ipucu. Bu parlak ve ışıltılı eau de parfum’un bileşimine portakal çiçeği, litsea cubeba ve lavanta esansları hakim. Alıç akorunun pudramsı tatlılığı orta notalara yayılırken, AmbroxanTM ile misk akoru alt notaların görkemini vurguluyor. Saf bir mutluluk dalgası.

Amber notalı ve odunsu, canlı ve büyüleyici Grand Soir, duygusallıkla dolup taşan ihtişamlı bir koku. İlk başta, lavanta ve tarçın ağacı yapraklarıyla eşleştirilen cistus labdanum’un derinliği ortaya çıkıyor. Alt notalarda benzoin vurgularıyla birlikte vanilyalı amber akorunun tatlı sıcaklığı baskın çıkıyor. Karşı konulamaz.

Her iki eau de parfum, sembolik 70 ml’lik şişenin yanı sıra 200 ml’lik cömert bir formatta sunulmakta. Artık 35 ml’lik formatı da var. Gündüz veya gece herhangi bir saatte parfümünüzü kullanmak üzere çantada taşımak için mükemmel. Cilde uygulandığında Paris’in ışıltısı açığa çıkar ve sizi bütünüyle sarar.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir