Pure Beauty ile Cildinizin Doğal Işıltısını Ortaya Çıkarın!

Etkili ve çok yönlü bir bakım

Pure Beauty, güneş koruyucu BB ve CC kremleri ve Brighten Up serisiyle cildinizi koruma altına alıyor.

Pure Beauty BB Krem SPF 50 Pa+++ 30 ml (449.90 TL)

Yenilenen Pure Beauty BB Kremin inovatif damlalık sistemi, hem daha uzun süreli hem de daha hijyenik bir kullanım sunmakta. Yumuşak kremsi yapısıyla, pürüzsüz ve yüksek kapatıcı bir bitiş veriyor. İçeriğindeki Lespedeza Capitata özü sayesinde cildi mavi ışığın zararlı etkilerinden koruyor. SPF50 koruması sayesinde güneşin zararlı etkilerinden koruyor.

Camellia Japonica çiçeğinin antioksidan özelliği ile cildi kirlilikten koruyarak canlı bir görünüm veriyor. Tüm gün kalıcı etkisiyle gözenekleri ve renk eşitsizliklerini gizliyor. Cildin kıvrımlı noktalarında bile kapatıcılık sağlayarak doğal, ipeksi, aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. Sivilce oluşumuna ve cilt lekelerine meyilli, kızarık ve donuk görünümlü cilt tipler için uygun. Ivory ve Natural olmak üzere cildinize uygun iki ton alternatifi var.

Pure Beauty CC Krem SPF 50 Pa+++ 30 ml (449.90 TL)

Hafif yapısıyla cilde doğal bir ışıltı veriyor ve cilt tonunu eşitliyor. Mavi ışığın ve güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlıyor. İçeriğindeki Camellia Japonica çiçeği, deniz kestanesi ve niacinamide gibi güçlü antioksidanlar sayesinde cildinizi dış etkenlerden koruyor. Myrothamnus Flabellifolia Yaprak Ekstresi ile tüm cilt tiplerine uygun.

Pure Beauty Brighten Up Güneş Koruyucu Losyon SPF 50 Pa+ 50 ml (629.90 TL)

İçeriğindeki GKF50 ile cildinizi zararlı UV ışınlarından koruyor. Hafif ve yağsız formülü ile kolayca emiliyor. Cildinizin gün boyu nemli kalmasını sağlıyor. Şeffaf görünümü sayesinde tek başına veya makyaj altına uygulanabiliyor. Doğadan ilham alan bileşenleri ile cildinizi zararlı dış etmenlere karşı güçlendirerek doğal parlaklığını korumanıza yardımcı oluyor. Cildinizin yenilenmesine, nemlenmesine ve aydınlanmasına katkı sağlıyor.

Pure Beauty Brighten Up Krem Luminous 50 ml (629.90 TL)

Cildinizin berrak ve ışıltılı görünmesini sağlamak, esnek ve nemli yapısını korumak ve koyu lekelerin görünümünü en aza indirmek için tasarlandı. Hafif ve fresh dokusu ile pürüzsüz bir uygulama sunmakta. İçeriğindeki besleyici, koruyucu ve güçlendirici doğal bileşenler cildinize daha sağlıklı bir görünüm veriyor.

Pure Beauty ürünleri Sadece Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

*Belirtilen fiyatlar Nisan güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir