Geçmişle gelecek arasında otantik bir yolculuğa çıkarıyor

Aqua Di Parma’dan Colonia Futura

Aqua Di Parma, adını İtalyan yaşam tarzının sürdürülebilirlik manifestosundan ilham alarak Colonia Futura koleksiyonunu yarattı.

Markanın ikonik serisi Colonia ailesinin yeni koleksiyonu, Akdeniz’in doğallığından hiçbir şey kaybetmemiş kültürel mirasının olağanüstü dokusu gibi sizlere kokudan daha fazlasını hissettiriyor.

Temel özleri adaçayının sakinleştirici etkisi ve lavantanın tazeliği birleşerek yoğun hislerinizi uyarıyor. Bergamotun parlak bir narenciye patlamasıyla örtülü vetiverin ince notaları, limon ve greyfurt ve pembe biberin baharatlı nüansları ile zenginleştirilen yüzde 99 doğal içeriğiyle etrafınızdaki herkesin başını döndürüyor.

Shower Gel ve Shampoo

Hafif ve parlak dokusu, pantenol ve deniz micro besinleri ile geliştirilmiş nazik formülü hoş kokusu cildinizle buluşarak duyularınızı harekete geçiriyor.  Stick Deo ve Stick Spray, alkol bazlı formülü tüm doğallığıyla size saf tazeliği garanti ediyor.

Colonia Futura 100 ml fiyatı: 1060 TL

Colonia Futura 180 ml fiyatı: 1400 TL

Shower Gel ve Shampoo 200 ml fiyatı: 390 TL

Deo Stick 75 ml fiyatı: 350 TL

Deo Spray 150 ml fiyatı: 365 TL

Satış Noktaları: Beymen Zorlu, Beymen Bodrum, Beymen İstinyepark, Beymen Suadiye, Beymen Vadi, Beymen Panora, Beymen Armada, LaDeesse, Beymen.com, Beymen Antalya Rixos, Harvey Nichols

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir