Geleneksel bayram sofralarına lezzet ve serinlik getiriyor

Bayrama mutluluk katan tatlar

Gurme dondurmalarıyla sektöre yeni bir soluk getiren Serez Dondurmacısı, her damak tadı ve beslenme tarzına uygun seçenekler sunuyor. Dört mevsim taze, doğal ve lezzetli dondurma çeşitleri ile geleneksel bayram sofralarına mutluluk katıyor. Sade kaymaklıdan Madagaskar vanilyalıya, Bodrum mandalinalıdan Hacımemiş kurabiyeliye, yoğurtludan yüksek proteinliye kadar geniş bir lezzet şöleni sunuyor. Serez Dondurmacısı, düşük kalorili ve şekersiz çeşitleriyle formunu koruyanları da unutmuyor. 40 farklı dondurma çeşidi ile her türlü damak tadına hitap ediyor.

Dondurmayı oluşturan her bir bileşeni özenle teste tabi tutarak içeriğinde kimyasal ya da tarım ilacı bulunmayan malzemeleri üretimine dahil eden Serez Dondurmacısı, Ramazan Bayramı’nı lezzetli ve hafif dondurmalarıyla karşılıyor. Profiterolleriyle adından söz ettiriyor.

Her bir dondurma çeşidi için kendine has reçeteler oluşturan ve bu reçetelerde hiçbir katkı maddesi, aroma veya hazır şurup kullanmayan Serez Dondurmacısı, dört mevsim taze ve doğal dondurmalarıyla geleneksel bayram sofralarına eşlik ediyor.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir