Özenle hazırlanmış Vakko hediyeleri zarafeti yansıtıyor

Bu bayram özleminizi paylaşıyor 

Özel günlerde zarafet ve özenin simgesi olan hediye seçenekleriyle Vakko, Şeker Bayramı’na hazır. Marka, birbirini çok özleyen ve bayram mutluluğunu paylaşmak isteyenlere anlamlı ve şık alternatifler sunuyor.  

Bayramların vazgeçilmez eşlikçisi; özel formülünü en iyi kalite kakao çekirdeği, kakao yağı ve farklı tatlarla birleştirerek Türkiye’nin en lezzetli çikolataları, farklı zevklere hitap eden kofre paketleri, gizemli bir dünyanın kapılarını aralayan ‘Vakko Eau De Cologne’ seçenekleriyle bu bayram dostlarını yalnız bırakmıyor. 

1989’dan bu yana her geçen yıl yeni çeşitleriyle büyüyen Vakko Chocolate, bizleri lezzetli bir dünyaya davet ediyor. Vakko şıklığını unutulmaz bir hediye olarak sunmak isteyenlere farklı çeşit ve gramlarla sunulan çikolatalar arasında; Superfine, Türkiye’nin en ince çikolatası olan Extrafine, kahveli, fındıklı, lokumlu, bademli, portakallı, karamelli kalp, Hindistan cevizli seçenekleriyle Pralin, geleneksel Türk lokumunun en şık hali  Turkish Delight, Chocolate Salted Caramel and Almond çikolata çeşitleri arasında yer alıyor.

Bayram kofreleri, mutluluğu, özeni, sevinci paylaşmanın bir diğer adı oluyor. Kokularıyla farklı bir dünyanın kapılarını aralayan ‘Vakko Eau De Cologne’nın da eşlik edebileceği kofreler, 7’den 70’e bayram sevinci yaşatıyor.  Özen ve tutkuyla hazırlanmış her bir seçenek, zarafetin hediyeye bir yansıması olarak Şeker Bayramı’nı kutluyor. 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir