Flormar ile makyaj fırçalarını temizlemek artık çok kolay!

Fırçalarına bakım yapmanın tam zamanı

Makyaj fırçalarını kolayca ve yıpratmadan temizlemen için Flormar’ın sana çok güzel önerileri var: Brush Cleansing Silicone ve Brush Cleansing Gel.

Kabartmalı tasarımı ile fırçalarındaki ürün kalıntılarını temizlemeni kolaylaştıran silikon fırça temizleyicisi Flormar Brush Cleansing Silicone, makyaj fırçalarının yumuşaklığını ve şeklini koruyacak özel bir tasarıma sahip. Silikonu parmağına geçir ve fırçanı kıllarının yönünde silikona sürterek uygula. Aradığın ideal fırça bakımı için Brush Cleansing Silicone’la mükemmel bir uyum sergileyen Flormar Brush Cleansing Gel’i de unutma.

Flormar Brush Cleansing Gel, fırçaları kıllar arasında biriken makyaj kalıntılarından kusursuz bir şekilde arındırır. Zararsız birleşenlerle formüle edilen Flormar Brush Cleansing Gel ile etkili bir temizlik yapabilirsin. Hijyen için fırçanın üzerine az miktarda jelden damlatman ve fırçanı ılık su ile durulaman yeterli! Pompalı plastik opak şişesinin sana sağladığı kullanım kolaylığına da ayrıca hayran kalacaksın.

Flormar Brush Cleansing Silicone fiyatı: 19.99 TL

Flormar Brush Cleansing Gel fiyatı: 34.99 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir