Bu yaz cilt bakımında meyvelerin gücünden yararlanın

Güne canlı bir ciltle başlayın 

Flormar’ın Skincare koleksiyonunun her cilde uygun ürünleri ve nefis meyve kokularıyla bu yaz cildin için aradığın güzelliği keşfedeceksin!

Temizleyici ürünler, tonikler, nemlendiriciler, göz bakım ürünleri ve maskelerden oluşan bu koleksiyon cilt bakım rutinine eğlenceli bir dokunuş katıyor. Günlük bakımı pratik bir hale getiriyor.

Micellar Cleansing Water

Şehir hayatının olumsuz etkilerini en aza indirmek ve dinlenmiş, sağlıklı bir görünüme kavuşmak istiyorsan ilk adım temizlikten geçiyor. Yüz, göz ve dudaklarındaki suya dayanıklı makyajı zorlanmadan temizleyeceğin Micellar Cleansing Water ile cildini ferahlatırken yatıştırıcı bir etki yaşayacaksın.

Eye Makeup Remover ve Eye Makeup Removal Pads

Salatalık özlü içeriği ve çift fazlı formülü ile Eye Makeup Remover, gözündeki suya dayanıklı makyajı temizliyor, kalıntı bırakmadan temizlenmiş bir ciltle rahatlıkla uyumana yardımcı oluyor. Eye Makeup Removal Pads ise pamuk ve makyaj temizleme losyonunu bir arada sunan daha pratik bir kullanıma sahip. Sadece ambalajın içindeki padleri kullanarak içerisindeki aleo vera özü ile göz makyajını temizleyebileceğin bu ürünü seyahatlerinde de yanından ayırmayacaksın.

 Makeup Remover Wet Wipes

Hiçbir kalıntı bırakmadan makyajını kolayca çıkarmanı sağlayan Clean Care Makeup Wet Wipes, her cilt tipine uygun farklı seçenekler sunuyor. Normal&Kuru ciltler ve Karma&Yağlı ciltlere uygun olmak üzere iki farklı seçenek sunan Makeup Remover Wet Wipes, kolay kullanımı ve cildindeki nem düzeyini dengeleyen formülü ile yorucu bir günün ardından makyaj temizliğinde kurtarıcın olacak!

Cleansing Gel

Gözenek ve siyah noktalarla savaşmak, kirli gözenekleri yok etmek Cleansing Gel ile artık hiç zor değil. İçeriğindeki nar özü ile normal ve kuru ciltler için formülize edilmiş Hydrating Cleansing Gel, cildindeki yağlı ve kirli gözenekleri derinlemesine temizlerken, pürüzsüz ve yumuşak bir his de yaratıyor. Narenciye özlerinin ferahlatıcı etkisiyle 3 in 1 Cleansing Gel System ile cildinde kir ve yağa neden olan siyah noktalara derinlemesine nüfuz ederek temizliyor. Cildi ferahlatan maça çayı özü ile sivilceli ciltler için kusursuz bir temizlik sunan Purifying Cleansing Gel cildini kurutmadan ve tahriş etmeden temizliyor.

Cleansing Tonic

Normal ve kuru ciltlere özel nar özlü, karma ve yağlı ciltler için narenciye özlü, sivilceli ciltler için ise maça çayı özlü olmak üzere farklı ihtiyaçlara özel geliştirilen formüllere sahip Cleansing Tonic, cildini nazikçe temizlerken, cildinin su dengesini sağlıyor ve nem dengesini koruyor, cildi fazla yağ ve kirden arındırıyor.

Moisturizing Day Cream

Temizleme jeli ve tonikle arındırdıktan sonra cilt bakımının olmazsa olması “nemlendirmek”… Hafif yapılı Moisturizing Day Cream cilt bakımında ihtiyaç duyduğun nemi kusursuz bir şekilde sağlıyor.

Anti-Age Day ve Eye Cream

Anti-Age Day Cream ciltteki çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı formülü ile ciltteki tüm kırışıklıklara savaş açıyor. Gün boyu cildinin nem dengesini korurken kolajen sentezini arttırıyor. Anti-Age Eye Cream, cildinin yenilenmesine yardımcı olarak koyu halka ve ince çizgileri gözle görülür şekilde azaltırken, göz çevresi için kusursuz bir bakım sağlıyor, cildinin su dengesini koruyor.

Black Mask

Son zamanların en trend cilt bakımı ürünlerinden olan Black Mask, gözeneklerini açarken, cildinin temiz ve ferah kalmasını sağlamak için siyah noktalardan arındırıyor. Soyulabilir maske özelliğine sahip olan Black Mask, siyah renkli formülü ile kuru ve yağlı cildini yumuşatıyor ve nemlendiriyor. Haftada sadece bir kez kullanarak cildindeki yenilenmeyi ve canlılığı hissedeceksin.

Clay Mask

Haftada 2 veya 3 kez uygulanabilen Clay Mask, kuru ve yağlı ciltleri derinlemesine temizleyerek arındırıyor ve cildi besliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir