Flormar ile yaz ışıltısını makyajında hissetmenin tam zamanı!

Bu yaz ihtiyacın olan tek şey, ışıltı

Flormar, parlaklık veren makyaj bazı Glam Strobing Cream, aydınlatıcı kaş kalemi Brow Up Highlighter Pencil, ışıltılı aydınlatıcı Stick Highlighter, aydınlatıcı ürünleri cilde kolaylıkla uygulayan yelpaze fırça Fan Brush ve ışıltılı aydınlatıcı pudra Powder Illuminator ile ihtiyacın olan tüm ışıltıyı sana getiriyor.

Flormar Glam Strobing Cream

Cildinde aradığın doğal parlaklığı sağlayan makyaj bazı Flormar Glam Strobing Cream, cildini pürüzsüz ve yumuşacık yaparak, doğal bir ışıltı kazandırıyor. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu makyaj bazı, cansız ve yorgun cildine aydınlık bir görünüm katıyor. Bitki özlerinden oluşan, şeftali ve gümüş olmak üzere iki renk alternatifine sahip olan Flormar Glam Strobing Cream’i tüm cildine baz olarak uygulayabilirsin.

Flormar Brow Up Highlighter Pencil

Aydınlatıcı kaş kalemi Flormar Brow Up Highlighter Pencil mükemmel kaşlara kavuşmanı sağlıyor. Bu aydınlatıcı kaş kalemi, göz çevreni aydınlatıp şekillendirirken, kaşlarının da daha kalkık ve belirgin bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Sedefli formdaki Flormar Brow Up Highlighter Pencil aydınlatıcı kaş kalemi, asansörlü, otomatik tasarımı ile kullanım kolaylığı sunuyor.

Flormar Stick Highlighter

Makyajında kusursuz ve ışıltılı bir görünüm istiyorsan Flormar Stick Highlighter tam sana göre… Yumuşak ve kremsi dokusu sayesinde kolaylıkla uygulayacağın bu aydınlatıcı stick, ışıltılı açık, orta ve koyu tonlardaki, ışıltılı 3 renk alternatifi ile kusursuz bir yaz görünümü sunuyor.

Flormar Fan Brush

Yelpaze yapısına sahip geniş açılı Flormar Fan Brush fırçanın yardımıyla aydınlatıcını en doğal şekilde cildine uygulayabilirsin. Yüzünde kalan makyaj fazlalıklarını arındırmak ve göz altındaki göz farı kalıntılarını süpürmek için de bu fırça senin için en doğru tercih… Flormar Fan Brush fırçanı elmacık kemiklerinin hizasında yatay bir şekilde cildine uygulayarak makyajının son dokunuşlarını yapabilir, cildinde aradığın o mükemmel görünüme kavuşabilirsin.

Flormar Powder Illuminator

Cildinde parlak ve doğal bir görünüm istiyorsan Flormar Powder Illuminator aydınlatıcı pudra ile tanışmanın tam sırası… Işıltılı bitişe, ipeksi dokuya sahip olan ve kolaylıkla uygulanabilen bu aydınlatıcı pudra, Morning Star, Bronze Star, Midnight Star isimli 3 farklı ton çeşidiyle seni bekliyor.

Glam Strobing Cream: 49.99 TL

Brow Up Highlighter Pencil: 49.99 TL

Stick Highlighter: 49.99 TL

Fan Brush: 44.99 TL

FPowder Illuminator: 69.99 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir