Hada Labo Tokyo’dan yeni yıla özel 2 ayrı seri

Glow ve Premium cilt bakım serileri

Japonya’nın 1 numaralı cilt bakım markası Hada Labo Tokyo’nun yeni yıla özel hazırladığı 2 ayrı seri Gratislerde satışta!

Hada Labo Tokyo’nun cildin parlamasını sağlayacak Glow ve Premium cilt bakım serisi yeni yıla güzel bir başlangıç yapmak isteyenleri bekliyor. Glow serisi, nemlendirici ve canlandırıcı gece&gündüz kreminden oluşuyor. Glow nemlendirici krem, ciltteki kızarıklığı azaltarak cildi yatıştırırken içerisindeki süper hyalüronik asit ile de kırışık oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.

Hada Labo Tokyo Glow canlandırıcı krem, içerisindeki süper hyalüronik asit ile cildin yaşlanma sürecini yavaşlatıyor. Aynı zamanda cildi pürüzsüzleştiriyor, nemlendiriyor ve renk eşitsizliklerinin giderilmesi sağlıyor.

Parlak bir ciltten vazgeçemeyenler için

Hada Labo Tokyo Premium serisi ise nemlendirici losyon ve gündüz kreminden oluşuyor. Hada Labo Tokyo Premium nemlendirici losyon, 7 çeşit hyalüronik asit içeriyor. Aktif bileşenleri ile cildi derinlemesine nemlendiriyor. Aynı zamanda kırışıklık oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.

Hada Labo Tokyo Premium gündüz kremi, süper hyaluronik asit sayesinde cildin sıkılaşmasına ve elastikiyetinin artmasına yardımcı oluyor. Süt özü kıvamındaki krem, 7 çeşit aktif bileşen ile de cildi yoğun bir şekilde nemlendiriyor. İpeksi bir pürüzsüzlük veriyor.

Glow ve Premium serileri 800 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir