Nautica Sonbahar-Kış koleksiyonu dört farklı temadan oluşuyor

Sizin temanız hangisi?

Nautica Sonbahar-Kış 23/24 koleksiyonu yeni yılda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz hem şık hem rahat tasarımlardan oluşuyor.

City Cool teması

İster daha canlı renklerden ister minimal tasarımlardan oluşan hediye seçenekleri Nautica’da mevcut. Nautica’nın yeni koleksiyonu City Cool, Reconnect, Competition, ve NavTech olmak üzere dört farklı temadan oluşuyor. Eğer minimal şıklığı
yakalamak istiyorsanız City Cool tam size göre. Konforun ön planda olduğu City Cool temasında, fonksiyonel montlar, grafik detaylı trikolar, gömlekler, sweatshirtler ve eşofman altları yer alıyor.

Reconnect teması

Çevre bilincine sahip, doğayla bütünleşmeyi seven, otantik bir yaşam biçimini arzulayan ve geri dönüşüme önem veren sevdiklerinize en uygun hediye seçeneği ise Reconnect teması… Temada, çevresel etkiyi azaltmak amacıyla geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen parçalar, kürk detaylı montlar, polarlar, renkli trikolar, oversize gömlekler ve kadife sweatshirtler ön plana çıkıyor.

Competiton teması

Yaratıcı ve spontane yaşam tarzını benimseyen genç ve özgür ruha sahip sevdikleriniz için ise Competiton teması ön planda. Competition’da, bloklamalı eşofman takımlar, oversize pololar ile renkli baskılı sweatshirtler yer alıyor. Büyük logo kullanımını öne çıkıyor.

NavTech teması

Hediye seçenekleri arasında daha sade ve fonksiyonel tasarımlar arıyorsanız, NavTech teması tam size göre… Hem spor yapan hem de günlük yaşamda giyilebilecek parçalardan oluşan temada neler var? Eşofman takımları, t-shirtler, pololar, yelek ve sweatshirtler,  su geçirmeyen yağmurluk ve montlar ön plana çıkıyor.

Bere, atkı, ayakkabı, çanta gibi stilinizi tamamlayan şık tasarımlar da hediye alternatifleri arasında yer alıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir