Hassas ciltlere çözümler sunan Dermalex ürünleri Türkiye’de

Sensitive Balance ve Pure Balance Serileri

Cilt uzmanları tarafından geliştirilen Dermalex; etkisi klinik olarak kanıtlanan ve dermatolojik testlerden geçen ürünleri ile artık Türkiye’de!

Dermalex, İsveç’te geliştirilen formülleriyle, kadınları ciltlerinin hak ettiği terapi ile buluşturuyor. “Türkiye’deki her 10 kadından 7’si gibi benim de cildim hassas; cildimin nemini korumak için tercihim Dermalex” diyen Melisa Sözen markanın yüzü oldu.

Cildin gerçekten ihtiyaç duyduğu bileşenleri; ideal miktarda içeren Dermalex ürünleri, cildinizin hak ettiği terapiyi sunuyor.

Prebiyotik, hyaluronik asit, pantenol ve eksfoliantenzimi gibi yüksek kaliteli bileşenler içeren Dermalex ürünlerinde; hayvansal içerikler yok. Ürünler, hayvanlar üzerinde de test edilmiyor. Marka hassas ciltler için Sensitive Balance; normal ve karma ciltler için Pure Balance olmak üzere iki farklı seri sunuyor.

İnce çizgi ve leke görünümünü azaltın!

  • Normal ve karma ciltler için hazırlanan Dermalex Pure Balance serisi, leke oluşumunu engellemeye, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.
  • Dermalex Yenileyici Yüz Temizleme Köpüğü, arındırıcı etkisiyle makyajı, kiri ve ölü deriyi ciltten nazikçe uzaklaştırıp; taze bir ışıltı veriyor. Ürün, peeling olarak da kullanılabiliyor.
  • Dermalex Pürüzsüzleştirici Yüz Kremi, cildi 24 saate kadar yoğun bir şekilde nemlendirirken ince çizgi ve kırışıklıkların da görünümünü azaltıyor. Yağlanma ve leke görünümüyle mücadele ediyor ve gözenekleri sıkılaştırıyor.
  • Dermalex Dengeleyici Yüz Kremi ise cildi 24 saate kadar yoğun bir şekilde nemlendirirken, peeling etkisiyle, leke oluşumunu önlemeye ve cilt tonunu dengelemeye yardımcı oluyor.

Hassas ciltlere hassas bakım

Formülleri hassas ciltlerle yüzde 100 uyumlu Dermalex Sensitive Balance serisi; bakım yaparken cildi de koruyor. pH değeri cilde uyumlu olan seri;, parfüm, renklendirici ve alkol içermiyor.

  • Dermalex Hassas Likit Krem, içeriğinde bulunan prebiyotiklerle cildin doğal dengesini desteklerken, hyaluronik asitle cildi derinlemesine nemlendiriyor. Pantenol ile cildi rahatlatıyor. E vitaminiyle de cildi koruyup bakım yapıyor.
  • Göz çevresindeki hassas cilt üzerinde dermatolojik olarak test edilen Dermalex Hassas Göz Kremi; göz çevresini 24 saat süreyle yoğun ve derinlemesine nemlendiriyor. Cildin hassasiyetini azaltıyor, cildi rahatlatıyor ve tahrişe karşı koruyor.
  • Dermalex Hassas Micellar Temizleme Jeli, makyajı ve kiri cildi kurutmadan; nazikçe derinlemesine temizliyor. Sabun içermeyen formüle sahip Dermalex Hassas Micellar Temizleme Jeli; suyla durulanarak veya pamukla silinerek yüz, göz çevresi ve dudak için kullanılabiliyor.

Dermalex Sensitive Balance ürünleri, Gratis mağazalarında satışa sunuluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir