LYKD Good Mood serisi renkli ürünleriyle iyi hissettiriyor

Koleksiyonda hangi ürünler var?

Gratis’in markası LYKD, yeni Good Mood koleksiyonunu satışa sundu. Yumuşak tonlarıyla baharın sıcaklığını hissettiren seride; far paletinden allıklara, rujdan ojeye kadar birçok farklı seçenek var.

LYKD Good Mood Far Paleti

Yüksek pigmentli yapısı sayesinde göz kapağında topaklanma yapmadan kolayca dağılarak istenilen renge ulaşılmasını sağlıyor. Mat ve sedefli renkleriyle dikkat çeken far paletinde 12 farklı renk var.

LYKD Good Mood Merry Ruj

Kadifemsi dokusuyla dudakları kurutmadan istenilen rengin pürüzsüz bir şekilde görünmesini sağlıyor. 3 farklı trend renk seçeneğiyle dudaklarda iddialı görünüm sunuyor.

LYKD Good Mood Glam On Top Allık ve Higlighter

Allık ve aydınlatıcının bir arada! Çok amaçlı ambalajı sayesinde tek ürünü çantaya atıp gün boyu taşıma rahatlığını sunuyor.

LYKD Good Mood Puffy Makyaj Bazı

Yağlı his bırakmayan özel formülü sayesinde cildin nemlenmesine yardımcı oluyor. Cilt rengine eşitlenebilen doğal renge sahip makyaj bazı; cildin gün boyu pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Çilek kokusuyla ciltte tatlı bir his bırakıyor.

LYKD Good Mood Oje

3 farklı renk seçeneği bulunan ojeler; geniş fırçası ile kolay uygulama rahatlığı sağlıyor.  Tek katta istenilen rengi verirken; rengârenk tırnaklar ile stilini yansıtmak isteyenlerin tercihi olacak.

Rengârenk ambalaj tasarımı ile dikkat çeken markanın ilkbahara özel hazırladığı yeni koleksiyon; Gratis mağazalarındaki yerini aldı.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir