Her cilt tipine uygun ürün çeşitliliği Sephora raflarında

COSMED ürünleri Sephora’da

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan; harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilen  dermokozmetik markası olan COSMED’in en beğenilen ürünleri Sephora mağazalarında…

Alight, Skinologist, Day to Day, Revolution serileri ile Atopia temizleme yağına artık Sephora mağazalarından ulaşmak mümkün.

Cildi daha aydınlık ve canlı bir görünüme kavuşturan ve ciltteki lekelenmelere özel çözümler sunan marka; Alight serisi ile canlı bir cildin ihtiyacı olan ürünleri bir araya getiriyor.

Işıltılı bir görünüm elde etmek isteyenlere özel sunduğu Skinologist serisine ait 5 ürünüyle; kusursuz bir görünüme giden yolun kapılarını aralayan marka, nem kaybı yaşayan tüm cilt tipleri için geliştirilen, besleyici ve onarıcı seri Day to Day ile de sağlıklı bir çözüm sunuyor.

Yaşlanma sürecinin etkilerinden korumak amacıyla geliştirilen Revolution serisi; daha genç bir cilt görünümü kazanılmasını sağlıyor.

Atopia serisi ise; bitkisel yağlarca zengin içeriği ile cildi gün boyu maruz kalınan çevresel etmenlerden arındırırken nemlendiriyor.

COSMED Cosmeceuticals ürünleri; yetkili eczaneler, Sephora ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir