The NewLab’ın uzman serumları hızlı gençleşmenin anahtarları

Cildi iyileştirmek için durak noktası: The NewLab

Baharla birlikte yüzünü göstermeye başlayan güneşin verdiği mutluluk tartışılmaz! Buna karşın UV ışınlarının cildimize zararlı etkilerini de inkar edemeyiz. Tam da bu günlerde cildin bu ihtiyaçlarına yönelik iki farklı serum ve önemli içerik karşımıza çıkıyor. Antioksidan etkisi ve zararlı UV ışınlarına karşı oluşturduğu koruyucu kalkanla C vitamini ve cilt antioksidanı görevi gören Niacinamide Arbutin…

The NewLab serisinin etkili serumları Stabilised Vitamin C 10% Aydınlatıcı Yüz Serumu ve Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2%; cildi aydınlatıcı ve sıkılaştırıcı etkileriyle serbest radikalleri nötralize ediyor. Bir yandan da cildin doğal bariyerini iyileştirmeye ve sıkılaştırmaya yardımcı oluyor.

The NewLab serisinin iki farklı serumu, iddialı formülasyonları ve yüksek performansları ileciltte bütüncül bir bakım gerçekleştirerek; aydınlık bir görünümün müjdesini veriyor.

The Newlab Vitamin C 10 Serum

Formülündeki stabilize C vitamini sayesinde serbest radikalleri nötralize ederek; cildin doğal bariyerini iyileştirmeye destek vermektedir. Yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini azaltmaya yardımcı olmaktadır. Sabahları ve akşamları nemlendiriciden önce birkaç damla serum; cildi gece ve gündüz gençliğine kavuşturmak ve aydınlatmak için çalışmaktadır.

The Newlab Niacinamide Serum

Cilt için antioksidan bakımından zengin güç merkezlerinden biridir. Sebum üretimini dengelemeye ve gözenekleri iyileştirmeye yardımcı olur. Bu da onu tüm cilt tipleri için harika bir bileşen haline getirmektedir. Ayrıca Niacinamide; sağlıklı bir lipit bariyeri ve transepidermal su kaybının önlenmesi için çok önemli olan ‘seramid’ üretimini teşvik eder.

Niacinamide, B3 Vitamininin suda çözünebilen bir formudur; yani vücutta depolanmaz ve yenilenmesi önemlidir. Ciltte her an meydana gelebilen serbest radikal hasarını sınırlayarak; bir antioksidan gibi davranır ve en önemlisi hidrasyonu artırır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir