Homend’den Sevgililer Günü için keyif dolu bir set!

Aşkınıza keyif katın

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile mutfakta hayatı kolaylaştırarak, kullanıcılarının yaşam kalitesini yükselten Homend; Sevgililer Günü’ne özel  3’lü keyif seti ile aşka imzasını atıyor. Homend RoyalTea Çay Makinesi, Pottoman Türk Kahvesi Makinesi ve ToastBuster Tost makinesinden oluşan set, 14 Şubat’a özel yüzde 20 fiyat avantajıyla sunuluyor.

İlişkinize efsane lezzetler katmaya ne dersiniz?

İlişkinize efsane lezzetler katmaya ne dersiniz? Tostların yanı sıra mükellef sofralarınıza layık ızgara yemekler için konfor sunan ToastBuster ise sevgilinizin mutfaktaki en büyük yardımcısı olacak.

Sıcacık sohbetleriniz keyifle dolsun

Royaltea Çelik Demlikli Çay makinesi 1 litre kapasiteli Alman, Schott cam haznesi içinde çelik demliği ile çayın gerçek lezzetini sunmaktadır. Çayı ve bitkileri sıkıştırmayan geniş yapısı sayesinde suyu her noktaya yaymaktadır. Royaltea, 1.9 litrelik su haznesi sayesinde sadece su ısıtmak için de kullanabilmektedir.

Türk kahvesi gurusu Pottoman, aşkınızın keyfini unutulmaz kılmaktadır. 5 fincan Türk kahvesi pişirebileceğiniz geniş hazneli bir ürün. Özel ısı dengesi sayesinde, közde pişirilmiş lezzetteki bol köpüklü kahvelerinizin lezzeti bir ömür boyu hatırlanacak.

Sevgililer Günü’ne özel tasarlanan bu keyifli setin fiyatı ise 799. 99 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir