Hormonal ve çevresel saç dökülmesinde etkili seri

Saç sorunlarına bilimsel çözümler

Humanis’in Tüketici Sağlığı alanındaki ürünü Minox ailesi, saç dökülmesine karşı mücadele ediyor. Aynı zamanda saçların günlük ihtiyaçlarını karşılayarak, dolgun ve sağlıklı bir görünüm sunmakta.

Saç dökülmesi, içsel ve dışsal birçok etkenin birleşiminden kaynaklanabiliyor. En öne çıkan faktör ise vücudumuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin eksik alması. Bu eksikliğe ek olarak, hava kirliliği, stres ve hormonal değişimler de saç kaybını hızlandırabiliyor.

Kadınlara özel Minox Woman, erkeklere özel Minox Man, sağlıklı saç gelişiminde doku oluşumunu destekleyen Minox Biotin 5.000 mcg ve ailenin diğer üyesi Minox Lipozomal Şampuan, hormonal değişikliklere veya dış etkenlere bağlı saç dökülmesinin tedavisinde etkili oluyor.

Minox Lipozomal Şampuan içeriğindeki Biotin, Taurin ve Lipozomal Kafein ile saçı besliyor. Sağlıklı uzamasına destek oluyor. Lipozomal teknolojisi sayesinde de saç köklerine inerek onarımını hızlandırıyor.

Bebek Saçlarınız Hayat Buluyor

Bebek saçları, genellikle normal saç yapısına benzer bir yapıya sahiptir. Saçlarını güçlü bir şekilde uzatmak isteyenler için doğru beslenme ve uygun ürünleri kullanmak bebek saçları üzerinde de olumlu etkiler yaratabiliyor. Saç çizgisinin başlangıcında bulunan bebek saçları, genellikle kısa ve ince olup, uygun bakım ile güçlendirilerek daha sağlam büyümelerine Minox Lipozomal Şampuan ile yardımcı olabilirsiniz. Doğal ve etkili formülü sayesinde saç dökülmesi sorunları yaşayan herkese bilimsel destek sunan Minox, güçlü ve bakımlı saçlara yeniden kavuşturuyor!

Kullanım şekli:
  • Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın.
  • Saçınızda 2 dakika bekledikten sonra iyice durulayın.
  • Günlük kullanıma uygundur.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir