İki ünlü marka sanata ve zanaata duydukları tutkuyu paylaşıyor

Acqua di Parma loves forte_forte iş birliği

Acqua Di Parma; duygu dolu zamansız tasarımları ve rafine İtalyan tarzı ile öne çıkan ünlü moda markası forte_forte ile İtalyan bir aşk hikayesine imza attı.

Mirto di Panarea‘nın şişesini tasarlayan forte_forte; kapsül bir koleksiyonla bu iş birliğini kutluyor. ‘forte_forte loves Acqua Di Parma’, İtalyan manzaralarının atmosferlerinden esinlenerek; canlandırıcı bir yeniden doğuşa ilham veren saf ve spontane bir güzellik için buluşuyor. Koleksiyon aroma ve renklerden ilham alırken; baharın büyüsünü ve yeniden doğuşu çağrıştırıyor.

forte_forte koleksiyonlarının kalbinde; malzemelerin ve renklerin doğal güzelliğini ortaya çıkaran lüks zanaatkar detayların vücut bulduğu gerçek bir özgünlük yer alıyor.

forte_forte Maison’a zarif ve rüya gibi bir tasarımla, yaşayan efsanevi bir manzara yaratıyor. Koleksiyonun ilhamını; antik Aeolian takımadalarının sokakları, beyaz taş evleri, mavi büyülü denizi ve güneşin ahenkle dans ettiği Panarea kıyalarından alıyor.

Parfüm şişesi özgürlüğü ve yeniden doğuşu sembolize ediyor

Işıltılı sarı Parma tonları, sedefli yansımalarla akuamarin fon üzerinde; zamanda asılı kalmış bir adanın simgesi oluşturuyor. Mersin çiçeği ve menekşeler şişenin üzerinde dönüşümlü olarak yer alıyor. Mirto di Panarea, Akdeniz maki ekosisteminde kendiliğinden yetişen; serbestçe akan aromatik bitkilerin kokularını havada soluyabilmeyi mümkün kılıyor.

Bu kapsül koleskiyonda forte_forte‘nin lüks estetiği, kokunun canlandırıcı notalarıyla birleşiyor. Mersin çiçeğinin aromatik sıcaklığı, fesleğen, limonun ışıltılı narenciye aksanları bergamot ile birleşiyor. Deniz melteminin koku vurguları yasemin ve gülle buluşuyor. Dip notalar, sedir ve kehribar ile birleştirilmiş sakız ve ardıç ile yoğun bir şekilde parlıyor.

Neşeli ve modern motif, silindir kutuyu ve seramiğin kırılgan güzelliğini çağrıştıran yeşil renkli cam ile parfüm şişesini çevreliyor. Parlak ve özel yanardöner kağıttan yapılmış ambalajı, forte_forte elbiselerini andırıyor. Şişenin şekli sıcak ve parlak bir güneşi hatırlatıyor. Şişe kapağının etrafındaki kobalt mavisi ve floresan sarısı tonlarında olan değerli altın madalyonlu tılsım; bir bilekliğe, halhala, veya saç tokasına dönüştürülebiliyor.

Samimi ve heyecan verici bir bağ kuruyor

Ambalajı, dünya çapında sorumlu orman yönetimi için uluslararası bir sertifika olan FSC tarafından onaylanan ince kağıttan üretiliyor. Geri dönüştürülmüş plastik kapaklı koku şişesi, ayrılabilir bir dağıtıcıya sahip.  İki İtalyan hikayesini bir duygu hikayesinde birleştiren güzel kokulu bir rüya olarak sunulmakta…

Fiyatı (1000 ml) 2.200 TL

Satış noktaları: Beymen Zorlu, Beymen Istinyepark, Beymen Panora, Beymen Armada, Beymen Vadi, Beymen Izmir, Beymen Antalya, Beymen Bodrum, Beymen Nişantaşı, Beymen.com
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir