INCIA’nın yüzde 100 doğal ürünleri ile anne ve bebek bakımı     

AROMATERRA Huzurlu Bebek

Cilt sağlığınız ve bakımınız için kullandığınız ürünlerin içerikleri büyük önem taşıyor. Cildinizin florası ile uyumlu yüzde 100 doğal INCIA ürünleri hiçbir sentetik boya ve koku maddesi içermiyor. Hem bebeğinizin hassas cildi, hem de sizin için gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

BioArge Laboratuvarları’nda tamamen saf, doğal, uçucu ve sabit yağlar kullanılarak geliştirilen AROMATERRA Huzurlu Bebek, bebeğinizin huzursuzluğunu gidererek, ona rahat bir uyku sunuyor.

INCIA Aromaterra Colicaid™ formülünde bulunan misk adaçayı yağı sayesinde bebeklerde olumsuz hislerin giderilmesine destek olan ürün bebeğinizin huzurlu bir uykuya dalmasını sağlıyor. İçeriğindeki jojoba yağı, yumuşak emilimi ile bebeğinizin cildini pürüzsüzleştirerek ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor.

Doğanın iyileştirici gücü ile çatlaklarla savaşın

INCIA Karın Çatlak Jel Kremi cilt üzerinde dayanıklı ve esnek bir tabaka oluşturarak dış etmenlerin cilde zarar vermesini engelliyor. İçerdiği doğal içerikler ve Asiaticoside, Madecassic Acid ve Asiatic Asid ile cilde ihtiyacı olan nem bakımını sağlıyor. Doğal yağlar sayesinde trans epidermal su kaybını azaltarak özellikle karın bölgesindeki çatlak izlerinin oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.

INCIA seçkin eczanelerde ve incia.com’da!

INCIA AROMATERRA Huzurlu Bebek fiyatı: 95 TL

INCIA %100 Doğal Karın Çatlak Jel Kremi fiyatı: 126.50 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir