İşbir Yatak ürün grubuna Junior ve Pati koleksiyonlarını ekledi

Asırlık deneyim yatak uzmanıyla buluştu: Spring Air

İşbir Yatak, yatak ve uyku sağlığı alanında geliştirdiği yüksek teknoloji içeren ürünleriyle sektördeki iddiasını güçlendiriyor. Marka, yeni nesil yatak teknolojileriyle uyku konforunu farklı bir boyuta taşıyor. ‘İyi Bir Uyku Herkesin Hakkı’ düşüncesinden esinlenen İşbir Yatak, ürün grubuna Junior ve Pati koleksiyonlarını da ekledi.

ABD’nin en iyi yatak üreticileri arasında yer alan Spring Air ile yaptığı anlaşmayla Spring Air’in Türkiye’deki tek lisanslı üreticisi olarak seçkin ürünlere imza atıyor. Spring Air’in lisanslı Back Supporter ürün kategorisinde yer alan 7 farklı yatağını üretiyor.

  • Yataklar, Dura Support Lateksit katmanı sayesinde ağırlığı dengeli bir şekilde dağıtarak rahat bir uyku deneyimi sağlıyor. Cool&Dry teknolojisi ile nefes alan yüzeye sahip.
  • Feran Ice Teknolojisi, thermo regular özelliğiyle gece boyunca ideal bir uyku iklimi sunmakta.
  • ErgoPedic katman ile vücut ağırlığı yatak yüzeyine dengeli biçimde dağılıyor. Böylelikle omuz ve bacak bölgesine yumuşak, kalça ve bel bölgelerine ise daha sert bir hissiyat sağlayarak beli destekliyor.
  • Aynı zamanda nefes alabilen pamuk vatkayla hazırlanan kapitonesiyle de doğallığı eşsiz uyku deneyimiyle bütünleştiriyor.

İşbir Junior ile bebekler ve çocuklar sağlıkla uyuyor

Bebeklerin ve çocukların gelişmekte olan fizyolojisi düşünülerek tasarlanan ve omurga gelişimini destekleyen yataklar, miniklerin sağlıkla uyumalarına destek oluyor. Kullanılan kumaşlarda hava geçirgenliği yüksek, bebeklerin ve çocukların hassas cildine dost doğal ürünlerden tercih ediliyor. Doğa dostu, su bazlı ve gaz salınımı yapmayan yapıştırma teknolojilerini tercih eden marka, hem çocukların sağlığını koruyor, hem de onların daha iyi bir dünyada yaşamalarına destek oluyor. Her ayrıntı göz önünde bulundurularak özenle hazırlanan ve ebeveynlerin güvenini kazanan İşbir Junior yataklar, gönül rahatlığıyla tercih ediliyor.

Evcil dostlarımız rahatlıkla buluşuyor

Patili dostlarımızın hareketli yapısına göre üretildi. Kaydırmaz tabanları sayesinde konforlu ve ideal bir uyku ortamı sağlamakta. Farklı boy ve renklerdeki seçenekleriyle evcil dostlarımızı rahat uykuyla buluşturuyor.  Suya dayanıklı kaliteli yüzeyiyle uzun süre kullanmak mümkün. Yıkanabilir dış kılıfı sayesinde maksimum hijyen sunmakta. Patili dostlar için kılıflarda gizli fermuar tercih ediliyor.

Huga Ağırlıklı Battaniye ile farklı bir uyku deneyimi 

İskandinavların soğuk günlerde battaniyelerine sarılmalarından esinlenerek tasarlandı. Sarılma etkisiyle vücutta mutluluk hormonu salgılanmasına katkı sağladığı kanıtlandı. Özel dikim tekniği ile homojen şekilde içerisine yerleştirilen eşit miktardaki ağırlıklar ile hazırlanıyor.

Derin basınç simülasyonunu harekete geçirerek sarılma hissi oluşturuyor. Kucaklamaya benzer yumuşak bir ağırlık oluşturarak derin cilt reseptörlerini uyarıyor. Kişiyi iyi hissettiren serotonin, oksitosin ve uyku hormonu olan  melatonin salgılanmasına yardımcı oluyor. Ağırlığı sayesinde uyku boyunca istemsiz dönüşlerin azalmasına yardımcı olarak uyanma sıklığını azaltıyor. İnsomnia gibi kronik uyku problemi yaşayanlara stresten uzak ve deliksiz bir uyku imkanı tanıyor. İçerisinde yer alan ağırlıklar ile omuz ve sırt gibi noktalara hafif bir baskı yapıyor.  Masaj etkisiyle kas gerginliği ve eklem ağrısını hafifletiyor. Kasları gevşetmeye yönelik yapısı ile parasempatik sinir sistemini uyararak rahatlatıyor. Çocuk, gençlere ve yetişkin battaniyeleri olmak üzere 3 farklı ağırlıkta seçeneği var.

Doğallığın sağlıkla buluştuğu ergonomik yatak Kybele

Kybele Yatak, doğadan gelen malzemelerle el işçiliği ile üretiliyor. Kaliteli bir uyku için yün, at saçı, hindistan cevizi lifleri ve pamuk içeriyor. Vücuttaki negatif enerjiyi alarak uyku esnasında huzuru artırıyor. Yapısı gereği terlemenin önüne geçiyor. İçerisinde yer alan 7 bölgeli destek katmanı ve özel kesimi sayesinde baş, omuz, sırt, bel ve kalça gibi farklı ağırlık noktalarına tam uyum sağlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir