İstanbul yeni bir mekana merhaba diyor: ‘JJ Arena’

Eğlence anlayışını kültür-sanatla birleştiriyor

Türkiye’nin en büyük konser mekan zinciri Jolly Joker; Ataşehir Watergarden’da yer alan yeni mekanı JJ Arena’yı sanatseverlerle buluşturuyor. Türkiye’nin en kompakt ve çok amaçlı kullanım şekillerine sahip mekanı olan mekan; disiplinlerarası kültür-sanat ve eğlence etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

JJ Arena, 3 bin beş yüz kişilik kapasitesi ve Anadolu Yakası’ndaki muhteşem konumuyla misafirlerini karşılayacak. Yerli ve yabancı konserlerden müzikallere; tiyatrodan stand-up gösterilerine; yeni nesil dijital sergilerden e-spora kadar farklı pek çok etkinliğin yer alacağı JJ Arena, 12 Mart Cuma akşamı Cem Adrian konseri ile kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Anadolu Yakası’na yepyeni bir soluk getiriyor

Çok disiplinli kültür sanat ve eğlenceyi bir arada sunan JJ Arena; iki yüz metrekarelik alanında 3 bin beş yüz kişilik kapasitesiyle kurumsal etkinliklerin de aranan mekanı olmaya aday. Kafa Radyo medya sponsorluğundaki etkinliklerle İstanbul’un yeni büyük etkinlik merkezi olacak.

18 Mart Cuma Hakan Altun; 19 Mart Cumartesi Gülşen; 25 Mart Cuma Yüzyüzeyken Konuşuruz ve 26 Mart Cumartesi ise Candan Erçetin konserleriyle müzikseverlere dopdolu bir program sunuyor.

‘JJ Arena sahnesinde sanatın her dalı yer bulacak’

Jolly Joker Genel Müdürü Can Aydoğdu, “2008 yılında İstanbul’da bir konser mekanı ile başlayan yolculuğumuz; bugün 12 şehirde 20 mekan ile büyük bir aileye dönüşüyor. Jolly Joker konser mekan zincirimize bu kez çok daha büyük ve birçok disiplini içerisinde barındıran kapsamlı bir mekan ekliyoruz. Bu konseptimizde sadece müziği değil; disiplinlerarası kültür ve sanatı da İstanbullular ile buluşturuyoruz. Yılda 250’nin üzerinde yerli yabancı etkinliğe ev sahipliği yapmayı hedefliyoruz. Bu bizim için çok gurur verici… JJ Arena ile yeni nesil bir başlangıç yapıyoruz ve başta müzik olmak üzere kültür sanatın her alanına katkı sağlamaya devam ediyoruz” dedi.

Etkinlerin tüm biletleri JJ gişesi ve Biletix’te!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir