Izipizi ekran gözlükleri mavi ışığın olumsuz etkisini önlüyor

Hem  yetişkin hem de çocuklar için

Dijital çağın gereği olarak işten eğitim hayatına kadar her alanda kullandığımız bilgisayar, TV, akıllı telefon ve tabletlerin mavi ışıklı ekranları gözleri yoruyor. Bu durum, göz kuruluğu, gözlerde yanma ve baş ağrısı gibi birçok olumsuz etkiyi de beraberinde getiriyor.

Paris’in ikonik gözlük markası Izipizi, mavi ışık yayan ekranlardan gözlerimizi korumak için yetişkin ve çocuklara özel ekran gözlükleri geliştirdi. Izipizi gözlükleri zararlı mavi ışığın yüzde 40’ını filtreleyen lenslerle görüş kalitesini yükseltirken gözleri koruyor.

Çocuklar online eğitim sistemi ve değişen yeni sosyal hayatlarıyla birlikte artık bizden daha çok mavi ekranlarla baş başa kalıyorlar. Gün içinde gözlerini tabletlerden ve ekranlardan ayırmayan çocuklar için ailelerin imdadına Izipizi yetişiyor. Izipizi, göz sağlığını koruma bilinciyle 3-10 yaş arası için Screen Junior gözlüklerini tasarladı. Izipizi ekran gözlükleri ile çocukların gözleri artık ekran karşısında daha güvenli.

Izipizi ekran gözlükleri, her yaşa uygun özel filtreli lenslerle gözleri koruma altına alarak çocukların ve yetişkinlerin günlük hayatına kalite getirirken vazgeçilmez bir aksesuar oluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir