Kérastase’den yeni Blond Absolu Cicaextreme Serisi

En cesur sarışınlar için geliştirildi

Kérastase, yeni Blond Absolu Cicaextreme serisi ile tüm sarı saçların güzelliğini ve ışıltısını bir adım öteye taşıyor!

Sarışın olmak, yapılan işlemler sebebiyle cesaret istemektedir. Ancak Kérastase farklı sarı saç tipleri için sunduğu bakım ile sarışın olmak isteyen herkesi cesaretlendiriyor.

Kırılmalara yatkın, incelmiş saç tellerine sahip sarı saç severler, fazla işlem görmek zorunda kalan koyu saçlar ve elektriklenen, yoğun nem ihtiyacına sahip hassas sarı saçlar… Üstelik serideki ürünler tüm sarışınların sorunlarını çözmek için özel olarak geliştirildi.

  • Le Bain Cicaextreme saç banyosu

Serinin yeni üyesi; krem dokusu, içerisindeki Hyalüronik asit ve Edelweiss yağı ile bakım ritüelinin ilk adımından itibaren saçı yumuşatarak arındırmaktadır.

  • Masque Cicaextreme maske

Açma işlemi sonrası hasar gören saçı nemlendirerek yüzde 94 oranında güçlendirmektedir. Böylece saça eşsiz bir parlaklık etkisi sağlamaktadır.

  • Huile Cicaextreme bakım yağı

Hafif dokusu ile işlem görmüş hassas sarı saçları güçlendirmektedir.

  • Cicaplasme saç kremi

Saçı elektriklenmeye karşı korumaktadır.

  • Serum Cicanuit gece serumu

Saçta açma işlemi sonrası meydana gelen hasarı belli ölçüde azaltmaktadır. Bu sayede saçlar kullanım sonrası yüzde 74 daha nemli bir hale gelmektedir. Yatmadan önce uygulanan serum, uykunun mucizevi etkisi ile birlikte ertesi güne daha güçlü bir sarışın olarak uyanmanızı sağlamaktadır. 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir