Kiklou’dan sürdürülebilir bir gelecek için regl külotları

Yenilikçi bir regl deneyimi yaşatıyor

Kiklou regl külotlarıyla, artık daha rahat, özgür ve konforlu bir regl dönemi yaşayabilirsiniz! Üstelik çevre dostu olmasıyla plastik atığın önüne geçerek sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunabilirsiniz!

Kiklou, regl külotlarını kadınların ihtiyaçlarını gözetip ileri tekstil teknolojisinden faydalanarak tasarladı. Sızdırmaz, konforlu, atıksız ve yenilikçi…

Kadın ve etki girişimi olan Kiklou’nun regl külotları, çamaşır makinesinde yıkanıyor. Tekrar kullanmak da mümkün. Sıvıyı hızla emen ve ciltten uzaklaştıran regl külotları sıvı geçirmez özel katmanları sayesinde sızdırmaz, süper emici çekirdek katman sistemi sayesinde sıvıyı hapseder. 70 yıkamaya kadar dayanıyor. Ortalama 10-12 saate kadar kullanılıyor.

Ayrıca dayanıklı ve toparlayıcı özelliğiyle de bedeni sımsıkı tutuyor. Reglin ‘hafif-normal, yoğun’ günleri için olmak üzere 2 farklı emicilik seviyesine sahip. İki farklı kalıptaki regl külodu ailesine mor rengi ile Super Purple Brief modeli de katıldı!

Regl dönemini normalleştiriyor!

Regl olduğumuz günleri arka arkaya koyduğumuzda ortalama 6 yıl boyunca kanıyoruz. Çok daha konforlu regl ürünleri hak ediyoruz. Kullan-at ürünler kanamayı en hızlı şekilde bedenden uzaklaştırıp çöpe dönüştürme konusunda uzmanlaşırken regl külodu kanama yönetimini döngüselleştiriyor. Kanamaya rağmen hareket etmeyi, hayata katılmayı, regl dönemini normalleştirmeyi mümkün kılıyor. Olağan görünümlü külotlara benzer görüntüsü ile regl-pozitif bir çözüm.

Kiklou regl külotlarını www.kiklou.com ‘dan satın alabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir