Samsung spinning keyfini Galaxy ile Klein’a taşıdı!

‘KOAKTIF Rhythm Cycling by SamsungGalaxy’

Samsung Galaxy sponsorluğundaki Galaxy Koaktif Rhythm Cycling etkinliğine katılan sporseverler, Klein’de keyifli bir deneyim yaşadılar.

Sporseverler, ‘KOAKTIF Rhythm Cycling by SamsungGalaxy’ etkinliğinde Galaxy Watch5 serisi akıllı saatler ve Galaxy Buds2 Pro kulaklıklar ile hem doyasıya pedalladı hem de dans etti.

Etkinlikte 3 seansta toplam 150’yi aşkın sporsever, spor ve dans dolu bir gün yaşadı. Galaxy Watch5 serisi akıllı saatlerle kişisel performanslarını anlık olarak takip etti. Toplam yaktıkları kalori miktarını ve birçok özelliği görme imkanı yakaladı. Samsung’un hiper-gerçekçi ses kalitesi sunan ve ‘Akıllı 360 Derece Ses’ özelliğine sahip Galaxy Buds2 Pro kulaklıkları ile müziğin keyfini doyasıya çıkardı.  Her seansın en çok kalori yakan katılımcısı, birincilik ödülü olarak Samsung Galaxy Watch5 akıllı saat hediyesi kazandı.

Akıllı saat serisi: Galaxy Watch5

Yeni Bio Active Sensörü ile Samsung’un bugüne kadar geliştirdiği en fazla özelliğe sahip. Kullanıcılara birbirinden detaylı sağlık ve zindelik takibi özellikleri sunabiliyor. Kullanıcılar, üç ayrı sağlık sensörünü verimli bir şekilde birleştiren tek bir çip aracılığıyla genel sağlık ve zindelik durumunu takip edebiliyor. Vücut Kompozisyonu özelliği sayesinde kullanıcıların vücuduna ilişkin daha bütünsel veriler sunuyor. Kullanıcılar, artırımlı hedefler belirleyerek, yönlendirmeye dayalı bir yaklaşımla, kaydettiği ilerlemeleri takip edebiliyor.

Zorlu bir antrenmanın ardından Galaxy Watch5 serisi, kasların ve vücudun en iyi şekilde toparlanmasını sağlamaya destek oluyor. Seri, kardiyo yoğunluklu bir antrenmandan 2-3 dakika sonra kalp atış hızı verilerini paylaşıyor. Antrenman esnasında kaybedilen ter miktarına göre alınması gereken ideal sıvı miktarını da gösteriyor.

Yürüyüşçülerin ve bisikletçilerin antrenmanlarında ‘profesyonel’ olabilmelerini sağlıyor. Rotalar özelliğiyle yürüyüşçüler, yürüyüş rotası verilerini kaydedebiliyor, indirebiliyor ve içe aktarabiliyor. Böylece kullanıcılar, antrenman arkadaşlarına da öncülük edebiliyor. Yürüyüşçüler GPS, hız ve irtifa bilgilerini içeren GPX özelliğiyle ile gözlerini yoldan ayırmadan devam edebiliyor. Titreşimler ve sesli rehber yardımıyla adım adım yol tarifi alabiliyor. Ek olarak, geri dönüş özelliği sayesinde kullanıcılar rotalarını kaydedebiliyor ve geldikleri rotadan geri dönebiliyor.

Hiper-gerçekçi ses kalitesi ile eğlenceher yerde: Galaxy Buds2 Pro

‘Akıllı 360 Derece Ses’ özelliği ile Galaxy Buds2 Pro kulaklıklar ise hiper-gerçekçi ses kalitesine sahip. Kullanıcıların kendilerini aksiyonun tam ortasında ya da stadyumdaymış gibi hissetmesine imkan sunuyor. Sesleri genişletip yayan ve sesin kullanıcıyı çevrelemesini sağlayan full surround ses özelliğiyle dikkat çekiyor. 360 Derece Ses ve Doğrudan Çoklu Kanal desteğiyle gerçekçi ses kalitesini vadediyor. Kişiselleştirme özellikleri ve tasarımıyla konfordan da ödün vermiyor.

Galaxy Buds2 Pro, yüksek dinamik ses aralığı ve kablosuz Hi-Fi 24bit ses özelliğiyle kristal berraklığında bir ses kalitesi sunmakta. 24bit işleme özelliği sayesinde 256 kat daha zengin veri işleyebiliyor. Sesleri en ince ayrıntıları ile duymayı sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar, en hafif melodilerden en hareketli armonilere her detayı duyabiliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir