Kiko Milano Gold Reflections: Işıldayan Güzellik

Gün batımının göz alıcı renkleri ve güneşin en güzel yansımaları

KIKO MILANO, İtalyan sahillerinde güneşin bütün güzelliği ile kendini gösterdiği, altın yansımalardan ilham alan göz alıcı, premium yaz koleksiyonu Gold Reflections’ı makyaj severlerle buluşturuyor.

Koleksiyonda yenilikçi formüller ve dokular dikkat çekiyor. Ürünlerin tümü İtalyan yazının ruhunu yansıtıyor. Gün batımının göz alıcı renkleri ve güneş ışığının en güzel yansımalarını yaz makyajına taşıyor.

Koleksiyondaki renk paletleri, günbatımında barok mimarisinin bronzlaşmış tonlarından başlıyor. Sabahın ilk ışıklarında kum ve bengonvillerin sıcak tonlarından, gül ve altın renklerine kadar uzanıyor. İtalyan yazının tüm tonları koleksiyonda bütün görkemi ile kendini gösteriyor.

Koleksiyonda güneşin cilde verdiği doğal bir ışıltıyı yansıtan baked bronzerlar, inovatif formülleri ile dikkat çeken allıklar, ikonik 3D Hydra Lip Glosslar ve SPF 30’lu rujlar fark yaratıyor.

Hydra Gleam Lip Balm

Altın parçacıkları ile zengin nemlendirici dudak balmı gösterişli ve beslenmiş dudaklar için inci gibi parlak bir bitiş sunuyor. (499 TL)

Gleaming Face &Body Liquid

Işıl ışıl bitişli besleyici yüz ve vücut ürünü, duyusal bir dokuya sahip. Cilde doğal bir ışıltı verirken, onu yumuşak ve ipeksi bir his ile sarıyor. İncilerle zengin yapısı, yaza özel bronzlaşmış bir görünüm veriyor. (749 TL)

Flawless Mirage Luminous Face Base

Makyaj bazının esnekliği ile aydınlatıcının parlaklığını bir araya getiren makyaj bazı, cildi pürüzsüzleştiriyor, nemlendiriyor ve rahat, hafif bir his bırakıyor. Kırışıklıkları gizlemek ve kusurları kapatmak için ideal bir ürün olan makyajı bazı, katmanlanabilir yapısı ile kusursuz, ışıltılı bir sonuç için mükemmel bir seçim. (579 TL)

Summerproof Powder Foundation SPF 50

Islak ve kuru kullanılabilen SPF50 güneş korumasına sahip toz fondöten, suya ve terlemeye dayanıklı. Hindistancevizi yağı ile zengin formülü mat bir bitiş sunarken, çabasız kusursuz bir görünüm veriyor.  (899 TL)

Sunkissed Baked Bronzer

Gold Reflections koleksiyonunun kahraman ürünlerinden biri olan Sunkissed Baked Bronzer, ipeksi dokunuşlu formülü ile cilde doğal bronzlaşmış bir etki veriyor. Limon çiçeği özü ve jojoba yağının nemlendirici özellikleri ile zenginleştirilmiş bronzer, koleksiyonun ikonografisini yansıtan süsleme deseni ile makyaj çantalarına şıklık katıyor. Koleksiyonda 4 farklı tonu ile yer alan bronzer, yüksek performansı ile dikkat çekiyor. (949 TL)

Fusion Glow Blush

Benzersiz krem-toz dokusuna sahip allık, koleksiyonun tartışmasız en inovatif ürünü.  Bu dokuyu süper kremsi ve kadifemsi yapan jojoba yağı içeren formülü sayesinde ciltle mükemmel şekilde bütünleşiyor. Işıltılı etkisinin yanı sıra yoğun pigmentasyonlu yapısı ile pırıl pırıl bir görünüm sunmakta. (879 TL)

Gleaming Waves All Over Highlighter

Yüz, göz ve dekoltede kullanmak için ideal bir ürün olan aydınlatıcı, süper yoğun renk salınımına sahip. Üstelik cildi ipeksi dokusu ile sararken parıltıyı mükemmel bir şekilde vurguluyor. (749 TL)

Sculpt & Highlight Face Stick

Kontür için bronzer ve aydınlatıcıdan oluşan 2’si 1 arada ürün, bronzer tarafı ile yüzde kontür etkisi yaratırken, aydınlatıcı tarafı ile yüze hafif ışıltılı bir görünüm sağlıyor. (699 TL)

Sun Mirage Eyeshadow Palette

Mat ve metalik 9 renkten oluşan far paleti, yumuşak ve derin tonları harmanlıyor. Güçlü renk salınımına sahip far paleti, yüksek pigmentli dokusu ile göz dolduruyor.  Koleksiyonda yer alan 2 paletten ilki, sıcak tonları ile İtalyan gün doğumunun nüanslarını yansıtıyor. İkinci palet ise soğuk tonlarla gün batımından esinleniyor. (549 TL)

Sun Mirage Liquid Eyeshadow

10 saate varan kalıcılığı bulunan likit göz farı yoğun ve güçlü renk verme etkisi ile beraber süper pigmentli dokusu sayesinde yoğun renk salınımına sahip.  Günbatımının büyüleyici renklerini çağrıştıran 4 yüksek performanslı renk ile koleksiyonda yer alıyor. (549 TL)

48H Wear Waterproof Eye Marker

Yoğun şekilde renk veren siyah çift uçlu göz kalemi, iki eyeliner tarzından birini seçmeye olanak veriyor. 48 saate varan kalıcılık vadeden eye marker, kolay uygulanabilen ve hassas çift uçlu aplikatörleri sayesinde grafik ve etkileyici göz makyajı yapmak için ideal bir ürün. (549 TL)

10h Wear Graphıc Eyeliner & Kajal

10 saat kalıcılığa sahip eyeliner ve kajal göz kalemi, yoğun renk veren dokuya sahip. Yaratıcı yaz görünümleri için dolgun ve parlak renkler saçıyor.  (429 TL)

Volume & Care Effect Mascara

Yoğun siyah pigment ve ekstra hacim etkisine sahip maskara kirpiklere bakım yaparken onları göz alıcı bir görünüme kavuşturuyor.. 24 saate kadar dayanıklı maskara, formülündeki jojoba yağı sayesinde kirpikleri besliyor. Uygulandığında hacim etkisi ve yoğunluğundan taviz vermeden bakım yapan maskara, gün doğumundan gün batımına kadar göz alıcı bir görünüm vadediyor. (549 TL)

12h Wear Waterproof Lip Liner

12 saate kadar kalıcı, suya dayanıklı dudak kalemi, dolgun ve parlak renkler sunuyor. Gold Reflections 3D Hydra Lip Gloss Limited Edition ve Gleam & Care SPF30 Lipstick ile mükemmel uyum sağlıyor. (429 TL)

Gleam & Care SPF30 Lipstick

SPF 30 güneş koruması içeren nemlendirici ruj, inovatif formülü ile koleksiyonun yıldızlarından biri. Jojoba yağı ve shea yağı ile zengin ruj, dudaklara yumuşak bir his veriyor ve besliyor. Yumuşak yapıdaki ürün, dudaklarda kayıyor ve hemen sabitleniyor; dudaklara pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazandırıyor. (599 TL)

3D Hydra Lipgloss Limited Edition

Kiko Milano’nun ikonik lipglossu 3D Hydra, Gold Reflections koleksiyonunda 3 yeni rengi ile yer alıyor. Yumuşak dokusu ile dudaklara karışıyor. Dudakları, 3 boyutlu bir görünüme kavuşturuyor. (649 TL)

Sunset Mirage Nail Lacquer

Yalnızca bir kat uygulamayla anında renk veren oje, 3 sezon rengi ile koleksiyonda yerini alıyor. (199 TL)
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir