Dalgaların fısıltısından doğan moda markası: Coastal Stories

Denizlerin ve sahillerin zarafeti

Ceren Bektaş, dalgaların fısıltısından aldığı ilham ile Coastal Stories’e hayat verdi. Marka; ince işçiliği, doğal malzemeleri, özgün siluetleri ve şıklıkla konforu bir arada yaşatan tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Tasarımlar sahillerin doğal güzelliğini vurgularken keyifli anları unutulmaz kılacak incelikleriyle ilgi çekiyor. Sahilde oldukça estetik silüetler ortaya çıkarıyor.

Rahatlık ve şıklık bir arada 

Sahil hikayelerini resmeden bu tasarımlar, aynı zamanda mevsimsiz ve zamansız stilin temsilcisi olarak büyük beğeni topluyor. Doğal malzemelerle tasarlanan ve çarpıcı ve estetik detaylara sahip. Tasarımlar arasında peştamallar, kimonolar, gömlekler, uçuş uçuş plaj giysileri, el yapımı takılar, hem şık hem de işlevsel şezlong lastikleri gibi birçok çeşit yer alıyor.

Sade ve zarif tasarımlar

Ağırlıklı olarak toprak tonlarından gün batımının sıcak renklerine uzanan geniş bir koleksiyon… Bu sezonun en yenilikçi tasarımı, ucundan sarkan el yapımı charmlar. 6 farklı el yapımı makrome charm seçeneği sunan bu peştamallar, şezlonglara yepyeni estetik dokunuşlar kazandırıyor. Bununla beraber huzursuz peştamal sendromuna şık bir şekilde mani olan şezlong lastikleri de dikkat çekiyor.

Desert Rose, Islet, Ripple ve Sand Dune kimonolar tek parçayla çok stil avantajı sağlıyor. Ayrıca, özellikle tekne seyahatlerini düşünerek hazırlanan Sail Away peştamallar var. Plaj giyiminde ise kimonolar ön planda. Sand Dune, Ripple ve Desert Rose 2024 yaz koleksiyonunun olmazsa olmazlarından…
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir