Kiko Milano’da büyük kış indirimi devam ediyor

İkonik ürünler de indirimde!

Kiko Milano Büyük Kış İndirimi’nde en çok sevilen Kiko ürünleri indirimli fiyatlarla satışta! Kış kampanyasında çok özel indirim oranlarıyla ikonik makyaj ürünleri Kiko severler ile buluşuyor. Üstelik Kiko Milano 2024 Iconics ürünleri de kampanya dahilinde!

2024 yılı seçkisi, benzersiz güzellik anlayışını yansıtan bir dizi özgün ve etkileyici ürünle dolu. Ürünler, geniş renk yelpazelerinin yanı sıra maksimum renk salınımı, uzun süre dayanıklılık gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor.

En çok satılan makyaj ürünleri ile beraber cilt bakım ürünleri ve aksesuarları da kapsayan
indirim Kiko Milano mağazalarının yanı sıra www.kikomilano.com.tr‘de de geçerli…

ICON # 1 – New Maxi Mod Volume & Definition-Mini Fırça Maksimum Hacim

Yeni fırçası ve formülü ile %200 hacim ve 10 saate varan kalıcılık vadediyor. En kısa kirpiklere bile ulaşamaya olanak sağlayan mini fırça, olağanüstü belirginlik sağlıyor ve kirpikleri boşluk bırakmadan baştan sona uzatıyor. 10 saate kadar dayanan maskara, kirpikleri yumuşatan argan yağı ile zengin çok özel bir fomüle sahip.

ICON # 2 – Unlimited Double Touch-12 saate varan dayanıklılık

Makyaj severlerin 2012 yılından beri en sevdiği ruj seçilen Unlimited Double Touch, bulaşmayan ve 12 saate kadar dayanan yapısı ile sabahtan akşama kadar kusursuz bir görünüm vadediyor. Bir uçta zengin pigment diğer uçta ise parlaklık sağlayarak sınırsız renk seçeneği sunan çift taraflı ruj, temel renk ve parlaklığı birleştirerek dudaklara yoğun ve parlak bir görünüm veriyor.

ICON # 3 – 3D Hydra Lip Gloss -8 saate varan nemlendirme etkisi

Çarkı felek meyvesi özü yağı ile zengin formülü sayesinde dudakları nemlendiriyor. 8 saate kadar dayanıklılığı kanıtlanmış nemlendirme etkisi ile devrim yaratıyor. Dudaklara anında hacim veren 3 boyut efekti ile dolgun bir görünüm yaratıyor. Dudakların ana hatlarını belirginleştiriyor . Işık dolu, inci gibi ışıldayan olağanüstü bir parlaklık sağlayan lip gloss, yumuşak, pürüzsüz ve yapışkan olmayan yapısı ile dikkat çekiyor.

ICON # 4 – Skin Trainer Face Serum

Keratin ve resvetarol içeren bu dinamik serum, nemlendirme ve yenileme üstünlüğü sayesinde yaşlanma etkileriyle savaşıyor. Oksidatif stresle mücadele eden serum, cilde etkin bir canlılık kazandırırken; nemlendiriyor. Hücresel oksitlenmeyi iyileştirerek sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşturan ürün her yaş tipi için uygun.

ICON # 5 – Full Coverage 2-In-1 Foundation & Concealer

2’si 1 arada fondöten ve kapatıcı, doğal mat bir bitiş sağlıyor. Fondöten olarak kremsi ve akışkan dokusu sayesinde yüze kolayca uygulanıyor. Ürün ayrıca belirgin kusurlar üzerinde tam kapatıcı olarak da uygulanabiliyor.

ICON # 6 – Unlimited Blush

Pudra allık, karşı konulamaz bir ışıltı ile cildi sarıyor. 12 saate kadar kalıcı… Etkisini hafiften yoğuna artırabilmeye olanak sağlayan kolayca dağıtan bir yapıya sahip. Kadifemsi, ultra pigmentli dokusu cilde hızlıca nüfus ediyor. Mat ve metalik bitişli renk alternatifleri bulnan Unlimited Blush 2024 yılında makyaj çantalarının vazgeçilmezi olacak.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir