TheLifeCo Doğal saç maskesi ile profesyonel bakım

Derinlemesine saç bakımı

TheLifeCo Doğal saç maskesi, saç telinin derinlerine ulaşarak ve hasarlı saçları iyileştirebiliyor. Çoğumuzun ne tür saça sahip olduğumuzu bilmiyoruz. Ve bakım yapmak adına farklı ürünleri saça uygulayıp, elastin kaybına yol açabiliyoruz.

Saçlar aslında yağlı veya kuru ya da normal olarak ayrılmaz. Saç üç özelliğe göre kategorize edilir: Gözeneklilik (ne kadar nem tutabildiği), esneklik (ne kadar kolay kırılabildiği) ve elbette dokusu (ne kadar kalın olduğu).

Her saç tipi için canlılık ve kondisyon

Saç maskesi, genel saç sağlığını nemlendirmek ve iyileştirmek için tasarlandı. Saçınız boyanmamış veya ısıyla şekil verilmemiş olsa bile, günlük aşınma ve yıpranma nedeniyle nemini kaybedebilmektedir. Saç maskesi, saçı gelecekteki hasarlardan korurken parlaklığı önemli ölçüde artırabilmektedir. Ve canlılık ve kondisyonunu iyileştirebilmektedir.

Her saç tipi için nemlendirici saç maskesi kullanın

TheLifeCo HairFood Değerli Yağlar Serisi Duş Öncesi Onarıcı Doğal Saç Maskesi, yabancı maddeleri gidermek ve yorgun, stresli saçları onarmaya ve canlandırmaya yardımcı oluyor. Provitamin B5, E vitamini, zeytinyağı, shea butter, hint yağı, buğday proteini ve E Vitamini ile formüle edilmiştir.

Ürünü nemli saç ve saç derinize masaj yaparak uygulayın. Tercihen en az 30 dakika beklettikten sonra iyice durulayın. Sonrasında şampuan ile yıkayınız. Maksimum etki için haftada 2-3 kez tekrarlayabilirsiniz.

Fiyatı: 439.90 TL

TheLifeCo Değerli Yağlar Serisi ürünleri alkol, paraben, silikon, renklendirici, SLS, SLES ve Silikon içermiyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir