Kiko Milano’dan ilkbahar güzellik güncellemesi: Beauty Essentials

Alışılagelmiş güzellik rutinini bir üst boyuta taşıyor

Günler uzamaya başladı, bahar yaklaşıyor. İtalya’nın bir numaralı makyaj markası KIKO MILANO, sınırlı sayıda üretilen Beauty Essentials Koleksiyonu ile alışılagelmiş güzellik rutinini bir üst boyuta taşıyor.

KIKO MILANO, yüksek performanslı, hızlı etki gösteren bileşenlerden oluşan, güçlü ve inovatif formüllere sahip Beauty Essentials Koleksiyonu ile adeta mevsimsel güzellik güncellemesi yapıyor.

Beauty Essentials Koleksiyonu yüksek performanslı ürünlerinin yanı sıra, kişisel bakıma saatler harcamadan, kokuların yarattığı duyusal iyilik, tazelenme hissini de güzellik rutinine ekliyor. Koleksiyondaki multi fonksiyonlu ürünler, akıllı ambalajları sayesinde makyaj çantalarına çok amaçlı, birden fazla kullanım alanı olan becerikli ürünlerin sığmasına olanak sağlıyor.  Modüler paletler, kışın yoğun ve derin tonlarından baharın hafif ve parlak tonlarına kadar geniş ve zengin renk alternatiflerini bir araya getiriyor.

Snackable Beauty

KIKO MILANO yeni koleksiyonu ile makyaj severleri Snackable Beauty trendi ile tanıştırıyor. Beauty Essentials, hızlı ve etkili bir güzellik görünümü vadediyor. Hem far, hem allık,  hem de ruj gibi çoklu kullanılabilecek süper kahraman ürünlerden oluşuyor.

2-in-1 Cleanser & Make Up Remover 229.99 TL

Kayısı yağı ve şakayık özü ile zenginleşen 2’si bir arada yüz ve makyaj temizleyici, nazikçe cildi temizliyor. Duyulara hitap eden jel-krem dokusu cildi kir ve makyaj kalıntılarından arındırıyor. Kolaylıkla uygulanan ürün, cilde hızlıca, mükemmel bir şekilde temizlenmiş, yumuşak ve parlak bir görünüm veriyor.

Nourishing Prep Make-Up Face Mask 99.99 TL

Nemlendirici ve besleyici hidrojel maske, cildi makyaj uygulamasına hazırlıyor. Aloe vera ile zengin formüle sahip maske cildi besliyor ve makyaj öncesi ideal bir bakım sunuyor. Cilde mükemmel bir şekilde yapışan ürün, anında ferahlama hissi veriyor ve cildi parlak bir görünüme kavuşturuyor.

2 in 1 Serum & Toner 229.99 TL

Serum ve toner olmak üzere iki cilt bakım ritüelini bir araya getiriyor. Çok fonksiyonlu ürün, cildi aydınlatırken, taze bir görünüm veriyor.

Recharge & Refresh Eye Contour 299.99 TL

Makyaj öncesi yada gece bakımında uygulanabiliyor. Ferahlatıcı etkiye sahip metal rollerı sayesinde göz altına kolaylıkla uygulanabiliyor. Zencefil özüne sahip formülü sayesinde göz kontürünü nemlendiriyor ve tazeliyor. Makyaja hazırlık için ideal bir ürün!

Nourishing Lip Oil 229.99 TL

Besleyici dudak yağı, yumuşak ve kremsi formülü ile dudakları besliyor ve rahatlatıyor.  Hafif parlak bir görünüm bırakan dudak yağı çiçek yaprakları ile zengin dokusu ve zarif çiçek kokusu ile çok etkileyici…

Fast Drying Nail Lacquer 65.99 TL

Profesyonel jel tırnak efekti veriyor. Şakayık notaları ile kokulandırılmış formülü, birkaç saniyede rengi sabitliyor. Işığı yansıtan ve sofistike bir parlaklık etkisi yaratan yüksek pigmentler ve inciler içeren jel bitişli ojenin dört farklı rengi var.

Radiant Foundation SPF 15 429.99 TL

Hiyalüronik asit ile zengin formüle sahip sıvı fondöten cilt tonunu eşitlemek, nemlendirmek ve yüze daha parlak bir görünüm kazandırmak için tam bir joker ürün. SPF 15 içeren nemlendirici formülü, cilde ağırlık yapmadan kolaylıkla uygulanabiliyor.  İpeksi dokusu cildi pürüzsüzleştirirken, kusurları en aza indiriyor. Işıltılı bir bitişi olan fondöten orta düzeyde kapatıcılığa sahip.

Radiant Concelear 249.99 TL

Doğal parlak bitişe sahip likit kapatıcı, koyu halkaları, cilt kusurlarını ve renk farklılıklarını hassas bir ışıltı ile kamufle ediyor. Nemlendirici formülü gül suyu ve jojoba yağı ile nemlendirilmiş kapatıcı, cilt üzerinde nazikçe kayan parlak bitişe ve akıcı bir dokuya sahip. Ürünün en dikkat çekici özelliği ise performansı, metalik aplikatörü ile çok kolay uygulanabilen ürün tam 10 saate kadar kalıcılık sunuyor.

2-in-1 Blurring Primer & Perfecting Powder 399.99 TL

2’si1 arada Primer ve Pudra, makyaj öncesi baz olarak kullanılıyor. Makyaj sonrası ise pudra olarak tercih ediliyor. Cilt kusurlarını kamufle eden ve makyajın tutuşunu iyileştiren ürün, cildin kusursuz ve ışıltılı görünmesini sağlıyor. Argan yağı içeren pudra, zahmetsizce uygulanırken pürüzsüz bir şekilde yüze oturuyor.

All In One Face & Eyes Palette 449.99 TL

Mat ve metalik bitişli çok yönlü 4 palet hem yüze hem de gözlere uygulanabiliyor. Yüz hatlarını sofistike bir ışıltıyla zenginleştirmek için pudra gibi kullanılıyor. Göz kapaklarını renklendirmek için ise far gibi… Cildi canlandıran, narin ve ışıltılı tonlarla bakışları zenginleştiren 4 farklı pudra içeriyor. Palet, kadifemsi dokulu ve yüksek pigmentli.

Karıştırması kolay pudramsı yapısı ile cilt ile mükemmel şekilde uyum sağlıyor. Hafiften yoğuna istenen etkide görünüm yaratmaya olanak sağlıyor. 4-in-1 Brush ile hem far hem pudra olarak rahatça uygulanıyor.

Colour Flush 3 in 1 All Over 279.99 TL

İşte koleksiyonun süper kahraman ürünlerinden biri… Sadece tek bir ürünle göz ve dudaklara renk, cilde canlılık veriyor. Makyaj çantalarının birçok işi aynı anda yapan gizli silahı. Tek bir ürünle neredeyse tüm makyajı tamamlayan ürünün bulaşmayan formülü jojoba yağı ve karite yağı ile zenginleştirilmiş. Son derece pigmentli sıvı yapısı sayesinde uygulaması ve karıştırması çok kolay olan ürün mat bitişli.

Silky Luminous Blush 399.99 TL

Metalik ve mat bitişli allık cildi canlandırmak ve ışık ve hacim dokunuşları yaratmak için mükemmel bir ürün. Formülü jojoba yağı ile zenginleştirilmiş allık çok yönlü etki için, inci ve mat olmak üzere iki efekti birleştiriyor.  İris çiçeğinin notaları ile kokulandırılmış allık ipeksi dokusu ile dikkat çekiyor.

Silky Matte Bronzer 399.99 TL

Mat bitişli pudra, cilde doğal ve bronz bir etki veriyor. Jojoba yağı içeren formülü sayesinde cilde ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm katıyor. Mat bitişli kadifemsi doku kolayca karışıyor ve hafiften yoğuna doğru değişen kalıcı bir sonuç veriyor.

Glowy Face & Body Highlighter 299.99 TL

Metalik bitişli stick highlighter hem yüz hem de vücut için kullanılabiliyor.  Formülünde jojoba yağı ve karite yağı bulunan highlighter sofistike ışık dokunuşları ile yüz ve vücudu aydınlatıyor. Hafif dokulu ürün, anında cilde karışarak hoş bir rahatlık hissi veriyor.  Ürünün şeftali kokusu ise büyüleyici…

Trio Eyeshadow 279.99 TL

Üçlü göz farı mat, saten ve ışıltılı olmak üzere 3 farklı bitişe sahip.  Gözleri ve bakışları zenginleştiren mattan parlağa efektlerle oynamaya fırsat veren göz farını uygulaması çok kolay. Hafif ve kolay karışan dokusu, yoğun ve pigmentli modaya uygun renk kombinasyonlarının yanı sıra üç bölmeli kompakt ambalajı ile fark yaratıyor.

All Shades of Eyeshadow Palette 429.99 TL

Primerden mermer efektli göz farına kadar yüksek pigmentli ve çok bitişli 9 adet göz farını bir araya getiriyor. Palette 1 adet mat bitişli baz, 3 adet yoğun mat bitişli, 4 adet ultra metalik ve 1 adet mermer metalik bitişli göz farı var.

 3-in-1 12H Long Lasting Eyeshadow & Eye Pencil 279.99 TL

Hem iç hem dış göz çevresi ile birlikte göz farı olarak da kullanılabiliyor. Bir ürünle 3 adede kadar farklı efekt sunuyor. Göz farının kremsi ve pigmentli formülü sayesinde göz kapaklarına mükemmel şekilde yapışıyor. 12 saate kadar kalıcılık vadeden ürünün bir tarafındaki göz farı zengin ve metalik bir görünüme sahip. İnce ve mat bitişli göz kalemi ise bakışları yoğunlaştırmak , çizgiler ve vuruşlarla zenginleştirmek için gözün iç ve dış kısmına uygulanabiliyor.

3-in-1 12H Long Lasting Mascara 299.99 TL

12 saat kalıcı 3’ü 1 arada maskara çift aplikatöre sahip.  Tek bir ürünle üç farklı göz kamaştırıcı etki elde etmeye imkan sağlıyor.  Maskara, hacim artırıcı etki, kıvırma ve uzatma etkisine sahip. Formülünde jojoba yağı ve karite yağı var. Topak bırakmadan veya kirpikleri ağırlaştırmadan kolaylıkla uygulanabiliyor. Ürünün kavisli aplikatörü kirpiklere kıvırma ve uzatma etkisi veriyor. Yuvarlak aplikatör ise hacim arttırıcı etki ile kirpikleri belirginleştiriyor. İki aplikatörün birleşimi ise panoramik, hacim arttırıcı bir görünüm sağlıyor.

Brow Mascara & 10H Lasting Brow Pencil 249.99 TL

Kaşları belirginleştirmek, doldurmak ve şekillendirmek için ideal bir ürün. Kalem ve renkli sabitleme jelinden oluşuyor. İki uçlu ürün, 10 saate kadar süren kalıcılıkla eşit renk salınımı sağlıyor. Renkli jel mini fırçası ile tek adımda kaşları doldurmaya ve düzeltmeye olanak tanıyor.

2-in-1 Long Lasting Matte Lipstick & Pencil 249.99 TL

Uzun süre kalıcı mat ruj ve dudak kalemi tek bir ürünle dudakların şeklini belirginleştiriyor. Sofistike mat bir bitişle yoğun renk veriyor. 2’si 1 arada ürünün ruj bölümü jojoba yağı ile zengin bir formüle sahip. Zengin ve kremsi dokusu dudaklarda kolaylıkla kayıyor ve anında rahatlık hissi veriyor. Yumuşak dokulu kalem formatı ise rahatlıkla uygulanıyor. 8 saate kadar kalıcılık sağlıyor. Kalemin kapatıcı rengi rujun tutuşunu da artırıyor.

3D Effect Lip Gloss 249.99TL

E vitamini açısından zengin, hafif formülü ile dudakları göz alıcı bir ışıltı ile sarıyor. Hacim artırıcı etkisiyle  dudaklarda yumuşak bir his, parlak bir görünüm bırakıyor. Dudağın doğal rengini artırmak için tek başına ya da son kat olarak da kullanılabiliyor.

Hydrating Shiny Lipstick 249.99 TL

Parlak bitişli nemlendirici ruj, yoğun ve eşit bir renk salınımına ve kremsi bir kıvama sahip.  Jojoba yağı ve karite yağı bakımından zengin. Nemlendirici özelliğe sahip ruj, dudaklara etkileyici renk ve sofistike parlak bir görünüm veriyor. Rujun şeftali kokusu ise baş döndürüyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir