La Prairie Pure Gold Diffusion System cilde üç aşamada etki ediyor

Pure Gold Diffusion System’i yakından tanıyın!

Cilt canlılığını kaybettiğinde besinlere daha az açık hale geliyor, bunun sonucunda da yenilenme süreci yavaşlıyor. La Prairie bu tip canlılık kaybı durumları için yeni ve özel Pure Gold Diffusion System’i geliştirdi.

Bu sistem cilde ışıltısını anında geri kazandırıyor ve cildin besinleri yeterli ölçüde almasını sağlayan iki önemli takviyeyi kesintisiz olarak sağlıyor. Pure Gold Diffusion System üç aşamada etki ediyor. İlk aşamada altın partikülleri cilt yüzeyine derhal tutunarak cildin ışıltısını anında geri kazanmasını sağlıyor. Bunun ardından takviye edici etkin maddeler serbestçe ve yoğun bir şekilde cilde yayılıyor.

Bu maddeler uygulandıktan hemen sonra cilde nüfuz ederek besleme ve canlandırma adımını başlatıyor. Mikronaltı altın partiküllerine tutunmuş olan takviye edici etkin maddelerin salımıyla seri tamamlanıyor. Bu aşamada maddeler salındıktan sonra ciltte optimum seviyede kalmaları ve cildin yeniden yapılandırılmasını uzun vadede desteklemeleri için cilde bir süre sonra nüfuz ediyor.

Cilt canlanma, yenilenme, beslenme hissiyle doluyor

Birden fazla duyuya hitap eden Pure Gold Collection, ilk adımı Pure Gold Radiance Concentrate’ın formülüyle atıyor. Zengin bir sıvı; vereceği gösteriş hissini vaat eden bir parlaklığı var. Cilde damla damla karışıyor ve saf altının ihtişamının minik ipuçlarını bırakıyor.

Pure Gold Radiance Cream’in ve Pure Gold Radiance Eye Cream’in karlı donuk dalgaları, içindeki zenginliği ima edercesine yumuşak tepeleri kaplıyor. Ailenin her bir üyesinin İsviçre’nin alacakaranlıkta dans eden tepelerinin benzersiz kokusuna benzeyen hafif bir kokusu var.

Gold Collection’ın hafif imza kokusu ihtişamlı bir deneyimin standardını belirliyor; Pure Gold ritüeli ise bir saatlik altının lütfunu bahşetmek için tasarlanan üç ayrı formülüyle hem anında ışıltıyı hem de uzun vadeli faydaları beraberinde getiriyor. Cilt, görkemli gençliğine içten geliyormuşçasına anında kavuşuyor. Genel yapısı zaman içerisinde iyileşiyor. Muhteşemlik geri geliyor ve çevrenin ve fizyolojik değişikliklerin etkisi azalıyor. Pure Gold Collection cildi canlandırıyor, yeniliyor ve besliyor.

Pure Gold Radiance Eye Cream Concentrate

Cömert bir serum, cilde anında ve kalıcı fayda sağlayarak ona benzersiz bir ışıltı katıyor. Cildi yumuşatmak ve dokusunu arındırmak; görünüşünü canlandırmak ve cilt tonunu eşitlemek için tasarlandı.

Pure Gold Radiance Cream

Bu zengin ve lüks nemlendirici; cildi saf altının ışığıyla aydınlatarak zamanla kaybolan ışıltısını ona iade ediyor. Cildi besliyor, yumuşatıyor, dokusunu eşitliyor, rahatlatıyor ve derinlemesine nemlendiriyor.

Pure Gold Radiance Eye Cream

La Prairie, Pure Gold Radiance Eye Cream ile gençliğin ışıltısını yakalıyor. Göz çevresi anında daha aydınlık bir hal alıyor. Derinlemesine nemleniyor ve zamanla daha belirgin hale geliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir