La Roche-Posay uzman güneş koruması Anthelios 

Yaz boyunca yanınızdan ayırmayın!

La Roche-Posay’nin uzman güneş koruması Anthelios serisi her an sizinle! Yüksek korumalı güneş koruyucular ile tatilin tadını güvenle çıkarmaya devam edin!

Dermatologların en çok tavsiye ettiği cilt bakım markası La Roche-Posay’nin Anthelios serisindeki Invisible Fluid SPF50+; Pigmentation Renkli Krem SPF50+; Parlama Karşıtı Güneş Koruyucu Yüz Misti SPF50 ve Dermo-Pediatrics Invisible Sprey SPF50+ ile aile boyu korunmanın ve sağlıklı bir cildin kapısını aralayacaksınız.

Anthelios Invisible Fluid SPF50+

Anthelios ürünleri içerisindeki en yüksek UVA korumasına sahip Anthelios Invisible Fluid SPF50+, çok yüksek spektrumlu koruması sayesinde ciltte UVA ve UVB ışınlarına karşı kalkan görevi görüyor. Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olan güneş koruyucu, kızılötesi-A ve hava kirliliği sebebiyle cildin zarar görmesini önlemeye yardımcı oluyor. Kullanım kolaylığı sağlayan ve parfüm içermeyen krem, güneşe karşı toleransı olmayan ciltlerde ağırlık yapmadan hızla emiliyor. Suya, kuma ve tere karşı çok dayanıklı Anthelios Invisible Fluid SPF50+, hipoalerjenik özelliğiyle oluşabilecek cilt rahatsızlıklarının ve lekelerin önüne geçiyor. Çok hafif ve akışkan dokusuyla ciltte beyaz iz bırakmıyor.

Dünyaca ünlü dermatoloji uzmanları tarafından laboratuvarda yapılan çalışmaların sonucunda; Anthelios Invisible Fluid SPF50+ kremini deneyenlerin yüzde 98’inin cildinde beyaz iz bırakmadığı, yüzde 81’inin cildinde yağlı his bırakmadığı ve yüzde 88’inin cildinde ağırlık yapmadan hafif hissettirdiği görülmüştür. Tatil boyunca korunmayı sürdürmek için özellikle güneşe çıkmadan önce ürünü cilde uygulayabilir ve gün boyunca sık sık tekrarlayabilirsiniz.

Yaz sıcaklarında makyaj yapmayı tercih etmeyenler için ürünün renkli versiyonu Anthelios Invisible Fluid SPF 50+ Tinted, cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken aynı zamanda sağlıklı bir cilt görünümüne de sahip olmanızı sağlıyor!

Anthelios Pigmentation Renkli Krem SPF50+

Procerad ile zenginleştirilmiş ve dermatologlar tarafından test edilmiş çok yüksek spektrumlu renkli güneş koruyucu Anthelios Pigmentation Renkli Krem SPF50+, UV ışınları nedeniyle hiperpigmentasyon problemi yaşayan ciltler için yüksek koruma sağlıyor. Yaz tatilinde makyaj yapmayı tercih etmeyenler için, açık ve koyu olarak iki farklı renk seçeneğine sahip krem, cilt üzerinde dağılan renkli dokusuyla cilt tonunu eşitliyor.

Komedojenik olmayan koruyucu, La Roche-Posay Termal Suyu içeriyor. Hipoalerjenik olan ve suya karşı dayanıklı krem, güneşe karşı hassasiyeti olan ciltlere uzman çözüm sunuyor. Cildinizi etkili korumak için, ürünü güneşe çıkmadan hemen önce uygulayın. Özellikle terledikten veya kurulandıktan sonra korumanın devam etmesi için sık sık ve bol miktarda tekrarlayın.

Güneş koruyucu etkisi için sabah Anthelios Pigmentation Renkli Krem kullanırken; akşam Saf C Vitamini Işıltı Veren Antioksidan Serum’u tercih edebilirsiniz.

Anthelios Parlama Karşıtı Güneş Koruyucu Yüz Misti SPF50

Geniş spektrumlu ve yüksek UVA, UVB güneş koruması sağlıyor. Kızılötesi ışınları ve hava kirliliğinden kaynaklanan hasarlara karşı cildi korumaya yardımcı oluyor. Görünmez dokusu ile ciltte hızla emiliyor ve parlamaya karşı meydan okuyor. Hassas ciltler için uygun olan koruyucu; yağlı, yapışan bir his ve beyaz iz bırakmıyor. Dermatolojik kontrol altında test edilen ve hipoalerjenik olan sprey, ciltte rahatlık hissi yaratıyor. Makyaj altı bazı olarak da uygulanabilen ürünü, yaz tatili boyunca çantanızda taşıyabilirsiniz.

Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible Sprey SPF50+

UVB ve UVA’ya karşı sunduğu geniş spektrumlu yüksek koruma sayesinde çocukların cildini koruyor. Sprey formuyla kullanım kolaylığı sağlıyor ve suya, tere ve kuma karşı dayanıklılık gösteriyor. Parfüm içermeyen formülü gözleri yakmıyor. Narin çocuk ciltleri için geliştirilen ürün; minimum kimyasal filtre içeriği ile etkili koruma sağlıyor. Yenilenen ve denize saygılı formülüyle de suyla temas halinde hiçbir deniz canlısına zarar vermiyor. Güneşe çıkmadan yarım saat önce tüm vücuduna ve yüzüne uygulayabilir; 2 saatte bir ve her yüzmeden sonra tekrarlayabilirsiniz.

Uzun süre güneşe maruz kalmak tehlikelidir. Bebekleri ve küçük çocukları doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın. Güneş koruyucu ürünleri, güneşe çıkmadan önce uygulayın. Özellikle yüzdükten, terledikten veya kurulandıktan sonra sık sık ve bol miktarda tekrar uygulayın. Çocukları güneş gözlüğü, şapka ve uzun kollu tişört kullanarak koruyun. Göz çevresine sürmeyin. Gözlerle teması halinde iyice yıkayın.

Invisible Fluid SPF50+ /50 ml fiyatı: 139.90 TL

Invisible Fluid SPF 50+ Tinted /50 ml fiyatı: 144.90 TL

Pigmentation Renkli Krem SPF50+ fiyatı: 164.90 TL

Invisible Fresh Mist SPF50 fiyatı: 109.90 TL

Dermo-Pediatrics Invisible Sprey SPF50+ / 200 ml fiyatı: 184.90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir