L’Homme À la Rose gülün kadınsı sembolünü yıktı!

Bulgaristan’ın ikonik taze gül yağından elde edildi

Francis Kurkdjian, L’Homme À la Rose ile tabuları yıkarak, gülün baştan çıkarıcı aromasını erkekler için maskülen bir kokuya dönüştürdü.

İlhamını taze gülün şehvetli kokusundan alan L’Homme À la Rose, baskın aromasıyla en dikkat çeken erkek kokuları arasında yerini alıyor. İçinde yer alan gül ve baharat karışımlarıyla sıcak bir etki yaratarak, gülün kadınsı sembolünü yıkıp tabulara meydan okuyor.

Uzun ve kalıcı bir kokuya sahip olan L’Homme À la Rose’un üst notasında Bulgaristan’ın ikonik taze gül yağının yumuşak dokusu hakim. Alt notalarda ise Fransa’nın amber ağaçlarından elde edilen adaçayı yağının rahatlatıcı etkisi, greyfurt ile buluşarak zengin bir etki yakalıyor.

Parfümün kutu etiketi gülün yeşil yapraklarından esinlenerek yaratılılırken, şişe kapağındaki tasarım Paris evlerinin güçlü çatılarını hatırlatıyor.

Fiyatı: 1.320 TL

Satış noktaları: Beymen Zorlu, Beymen Bodrum, Beymen İstinyepark, Beymen Suadiye, Beymen Vadi, Beymen Panora, Beymen Armada, LaDeesse, Beymen.com, Beymen Gaziantep, Beymen Antalya Rixos, Harvey Nichols.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir