Maybelline New York ve Watsons Türkiye’den sürprizler yolda!

Sürpriz indirimler ve hediyeler Fashion Now 2020’de!

Maybelline New York, yılın en trend makyaj ürünlerini Maybelline New York Fashion Now 2020 kapsamında güzellik tutkunlarıyla buluşturuyor. Cilt, göz ve dudak makyajında yıla damga vuran ürünler, Fashion Now kapsamında sürpriz fırsatlarla makyaj meraklılarını bekliyor.

Maybelline New York’un yılın en çok tercih edilen ürünlerini güzellik tutkunlarıyla buluşturduğu Maybelline New York Fashion Now başlıyor! Yeni sezon makyaj trendlerini de belirleyecek etkinlik, pek çok sürpriz sunuyor. Fashion Now 2020’de maske kullanımının da etkisiyle uzun süre dayanıklı ve uzun süre kalıcı ürünlerin ön planda yer aldığı görülüyor.

Maybelline New York, Watsons Türkiye ile yaptığı iş birliği kapsamında sadece Watsons müşterilerine özel büyük bir kampanya ile sürpriz indirimler ve hediyeler sunuyor. Kampanya ile eylül boyunca Watsons Card’a özel 100 TL’lik Maybelline alışverişi yapanlara çekiliş hakkı hediye edilecek. Toplam 9 şanslı aralarında Vespa motosikletin de olduğu hediyeleri çekilişle kazanma şansı yakalayacak.

Belirgin bakışlar

Tüm kirpik tiplerinde etkili, tek tek ayrılmış uzun ve hacimli kirpikler sağlayan Maybelline New York Lash Sensational Maskara, Fashion Now 2020’de ideal tercih oluyor.

Teknolojisiyle gözlerde 36 saate kadar kalıcı dövme etkisi sunan Tattoo Liner Jel Göz Kalemi, suya ve sebuma karşı dayanıklı. Bulaşma yapmayan formülüyle kadınların gözdesi olmaya aday. Tattoo Liner Jel Göz Kalemi, 7 farklı renk alternatifiyle pürüzsüz bir doku sağlıyor.

Hyper Easy Eyeliner, gözlerde tek seferde kusursuz bir çizgi sunuyor. Elin kaymasını önleyen ve kolay bir tutuş sağlayan altıgen şekli, yenilikçi esnek ucuyla boşluk bırakmadan çizgileri şekillendiriyor!

24 saat kalıcı, suya dayanıklı Color Tattoo 24HR Krem Göz Farı, yüksek pigmentlerle zenginleştirilmiş formülü ve kremsi dokusuyla kadınların kalbini fethediyor. Bulaşmaya dayanıklı Color Tattoo 24HR Krem Göz Farı, günlük modunuzu ve tarzınızı yansıtıyor.

Nudes of New York Far Paleti, New York’tan esinlenilen nötr ve nude renk seçenekleriyle öne çıkıyor. Palet, pudramsı yapısıyla beyaz alt ton olmadan yüksek etkili pigmentasyon, cilde eşsiz uyum ve pürüzsüz uygulama sağlıyor.

Uzun süre dayanıklı cilt makyajı

Kapatıcılar, kusursuz makyajın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Fashion Now 2020’de öne çıkan cilt makyaj ürünleri, makyajı bir bütün olarak daha güzel ve kusursuz gösteriyor.

Göz çevresindeki cilt kusurlarını kapatan Instant Anti Age Eraser Kapatıcı, yorgun cildi aydınlatıyor ve mükemmel bir cilt görünümü sağlıyor. Yüksek kapatıcılık performansı ile cilt tonunu eşitleyen Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’nın sünger ucu, ultra kolay uygulama sunuyor.

24 saat kalıcı etki isteyenlerin tercihi Super Stay 24H Fondöten, süper kalıcı ve tamamen kusursuz bir görünüm sunuyor. Çok daha yoğun kapatıcılık sağlayan Super Stay 24H Fondöten, cilde nefes aldıran dokusuyla tenin güzelliğini ortaya çıkarıyor, maskeye bulaşmıyor.

16 saate kadar kalıcı etkisiyle makyajın sabitlenmesini sağlayan Lasting Fix Sabitleyici ve Matlaştırıcı Sprey, ince yapılı pudra içeriği ile parlamayı kontrol altına alıyor ve mat bir bitiş sunuyor. Ürünün tüm yüze ince ve eşit bir şekilde yayılması için özel olarak tasarlan sprey pompası, tüm gün boyunca güzelliğinize güzellik katıyor.

Dudaklarda kalıcı uygulama

Maskeye bulaşmayan Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj’un tartışılmaz üstün performans sağlayan, 16 saate kadar kalıcı rujları, yoğun pigmentlerle zenginleştirilmiş, eşsiz renkleriyle Fashion Now 2020’de güzellik arayanlara ilham veriyor. Yeme, içme ve bulaşmaya dayanıklı Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj, dudaklarda kuruluk hissi bırakmayan mat formülüyle göz alıcı dudaklar sunuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir