Lierac cilde sıkılık ve dolgunluk veren yeni vücut serisini sundu

Yenilenen formül ile daha pürüzsüz, sıkı ve selülitsiz bir cilt mümkün!

40 yılı aşkın güzellik tecrübesi ile Lierac, cilt üzerindeki inatçı selülit ve çukurlaşmış görünümünü yok ederek cilde sıkılık, dolgunluk ve pürüzsüzlük veren yeni vücut serisini sundu.

Body-Slim Cryoactive Konsantre ve Masaj Başlığı Kofre (İnatçı selülit görünümüne karşı etkili vücut kremi)

Lierac, kadınların yüzde 90’ının ortak problemi olan selülite ve vücudunuzdaki inatçı çukurlaşmış görünümlere çözüm sunuyor! Yeni geliştirilmiş içeriği ile Body Slim Cryoactive Konsantre, yağ hücrelerini dondurarak yok eden ‘soğuk lipoliz’ yönteminden ilham alıyor.

Konsantre uygulandığında anında soğukluk etkisi yaratarak selülitli bölgedeki yağ depolayıcıları yağ yakıcılara dönüştürmektedir. Ayrıca patentli yağ yakıcı formülü ile yağ yakımını sağlıyor ve çukurlaşmış görünümü düzeltiyor.

Sıkılaşma ürünlerinin baş kahramını aktif kafein ile var olan selülit görünümünü azaltırken zencefil ekstresi ile kafeinin etkisini 20 kat artıyor. İçeriğindeki pro-irisin ile vücudumuzda var olan ve yağ yakıcı özelliği olan irisin proteinin salgılanmasını artırmaktadır. Bu sayede yeni oluşmaya başlayan pre-adipositlerin oluşmasını önleyerek yeniden selülit görünümünün oluşmasını engellemektedir.

Ergonomik olarak tasarlanmış 360° derece dönebilen masaj başlığı ile cildinize daha etkili sıkılaşma sunmaktadır. Kullanımı kolay masaj başlığı, masaj yapmayı kolaylaştıran krem dokusu ve iris, gül yasemin notalı imza Lierac kokusu cildinize hem pürüzsüz hem de nemli bir doku kazandırıyor. 7 günden itibaren daha sıkı ve selülit görünümü vadedetmektedir.

3 adımda yeni nesil inatçı selülit karşıtı bakım

  • İçeriğinde bulunan kafein-zencefil kompleksi, yoğun yağ parçalayıcı etki sunarak Lipolizin 3 aşamasını da uyarır. Kafein, sıkılaşma için en önemli içerik olarak, beyaz adipositlerin hacmini küçültür. Üstelik zencefil, kafeini daha aktif hale getirir ve konsantre etkisini 20 kat artırır.
  • Lotus çiçeği, beyaz söğüt, biyoteknolojik peptid formulü, yağ yakıcı aksiyon sağlar. Böylece beyaz yağ adipositlerinin, yağ yakıcı kahverengi adipositlere dönüşmesini sağlar. LIERAC, 2010 yılından beri kahverengi adipositlerin hedeflenmesinde öncüdür.
  • PRO-İRİSİN tekrar oluşumana karşı vücudumuzda var olan irisin proteinin sentezini yüzde 25 artırır. Böylelikle vücudumuzda var olan bir proteinin sentezlenmesini sağlar. Bu sayede selülit oluşumunu engeller.
  • Pürüzsüzleşen çukur görünümü (28 gün/Yüzde 70 )
  • Eşit görünümde bir cilt (7 gün/Yüzde 83)
  • Yüzde 100 zayıflama başlığı ile etkinlik

Masaj Başlığı ile Kofre Fiyatı: 489 TL

Tekli Ürün Fiyatı: 389 TL

Body Slim Global (Yeniden Şekillendirici, Sıkılaştırıcı ve Güzelleştirici Etkili Vücut Losyonu)

  • İçeriğinde bulunan kafein-zencefil kompleksiyo yoğun yağ parçalayıcı etki sunarak Lipolizin 3 aşamasını da uyarır. Kafein, sıkılaşma için en önemli içerik olarak, beyaz adipositlerin hacmini küçültür.
  • Lotus çiçeği, beyaz söğüt, biyoteknolojik peptid formulü, yağ yakıcı aksiyon sağlar. Beyaz yağ adipositlerinin, yağ yakıcı kahverengi adipositlere dönüşmesini sağlar. LIERAC, 2010 yılından beri kahverengi adipositlerin hedeflenmesinde öncüdür.
  • Hücre mesajcısı peptidler sıkılaştırıcı etki sunar. Cildin her katmanında iletişimi ve hücresel metabolizmayı aktif hale getirir. Hipodermiste, adipositlerin lipoliz aksiyonunu destekler. Dermiste, lif sentezini artırarak fibroblastların kasılma özelliğini artırır ve sıkılık etkisi sağlar.
  • Mürver ekstresi drenaj aksiyonu sağlar ve vücut hatlarında gözle görülür etki sağlar. Cildi sıkılaştırır, selülit görünümünü azaltır.

Body Hydra Micropeeling (Pürüzsüzleştirici ve Nemlendirici Etkili Vücut Peelingi)

Hem dolgunlaştırıcı hem de nemlendirici etkiye sahip peeling, bitkisel kökenli bambu silika ve mısır polilaktik asit ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede mikrokapsüller ile cildi nazikçe derinlemesine arındırmaktadır.

İçeriğindeki amber çiçeği ekstresi ile pürüzsüzlük, silisyum ile sıkılık, çift hyalüronik asit ile derinlemesine dolgunluk etkisi sağlıyor. Böylece ilk kullanımdan itibaren ışıltılı, yumuşak nemlenen, pürüzsüz bir cilt etkisi sunuyor. Hindistan cevizi glukoziti içeren jel; durulamadan hemen sonra bile nemli bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Fiyatı: 269 TL

Body-Lift Expert Konsantre (Sarkma Karşıtı, Sıkılaştırma Ekili Vücut Konsantresi)

Doku birleştirme estetik tekniğinden ilham teknoloji ile özel olarak geliştirildi. Hacmini ve sıkılığını kaybeden bölgelere yeniden hacim ve sıkılık vermeyi hedeflemektedir. Kol, karın, diz ve kalça bölgelerindeki sarkmaları için konsantre cildin yüzeyini saran ve anında sıkılık hissi veren serum formuna sahiptir. Bununla birlikte çeriğinde bulunan bezelye peptidi pro-elastin ve pro-kolajen kaynağı sağlarken, ayrıca lipozom ile canlı bir cilt görüntüsü sunmaktadır. Fiyatı: 349 TL

Body Hydra Vücut Sütü (Nemlendirici-Dolgunlaştırıcı-Pürüzsüzleştirici-Güzelleştirici Etki)

Vücudu nemlendirerek, su kaybıyla ve ciltte biriken ölü hücreler ile savaşıyor. Yaşlanma karşıtı vücut nemlendirme ile yüzde 100 daha dolgun ve yüzde 94 daha sıkı bir cilde ulaşmanızı sağlamaktadır. 48 saat derinlemesine nemlendirilmiş bir cilde kavuşmanıza yardımcı olmaktadır. Yaşlanma karşıtı dolgunlaştırıcı çift hyalüronik asit, sıkılaştırıcı silisyum, pürüzsüzleştirici amber çiçeği ekstresi ile dolgunlaşmış, pürüzsüzleşmiş ve canlanmış bir cilt hedeflemektedir. Fiyatı: 339 TL

Body Hydra Vücut Kremi (Derinlemesine Besleyici-Dolgunlaştırıcı-Sıkılaştırıcı-Güzelleştirici Etki)

İçeriğindeki sıkılaştırıcı silisyum ve pürüzsüzleştirici amber ekstresi ile vücudu derinlemesine besliyor. Yumuşak, ışıltılı ve nemli bir cilde kavuşturuyor. Ayrıca dolgunlaştırma, pürüzsüzleştirme ve sıkıştırma etkisi ile düzensiz, cansız ve nemsiz cilde ‘Elveda’ diyor. Fiyatı: 299 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir