Lift Integral Serisi ile cilt gençleşmesinde yeni bir dönem

Vegan içeriğiyle dikkat çekiyor

Lierac Lift Integral serisi, cilt yaşlanmasının en belirgin belirtileri ile baş etmek için özel olarak formüle edildi. Seri, ciltteki sıkılık ve kontör kaybı, kırışıklık gibi sorunları hedefleyerek, daha genç, daha canlı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı oluyor.

Lift Integral serisi; Sıkılaştırıcı Göz ve Dudak çevresi kremi, Sıkılaştırıcı Gündüz Bakım Kremi, Yeniden Yapılandırıcı Gece Bakım Kremi, Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Serumu’ndan oluşuyor. Cilt yaşlanmasının ana sorunlarını hedefleyen kapsamlı bir cilt bakım çözümü sunuyor. İçeriğindeki patentli siyah lale özü elastin ve onunla ilişkili glikoprotein olan fibrilinin doğal sentezini yardımcı oluyor. Grasse gülünden elde edilen Gül RNA’sı kolejen ve glikoprotein olan fibronektinin doğal sentezini uyarmaya destek oluyor.

Doğal içerikli hyaluronik asit ise cildin yoğun bir şekilde nemlenmesini ve dolgunlaşmasını sağlıyor. Seri vegan içeriğiyle ciltteki sıkılık kaybı, derin kırışıklıklar, çizgiler, göz çevresi sorunlarını çözmeye yardımcı oluyor.

LIFT INTEGRAL THE TIGHTENING SERUM (Sıkılaştırıcı Cilt Bakım Serumu)

İçeriğinde yer alan kahverengi deniz yosunundan elde edilen botanik polimer kırışıklık görünümünü azaltıyor. Cilde daha genç bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor. Serum, hafif ve kadifemsi dokusu ile hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun. Vegan formülü ile ürün %97 doğal kaynaklı içeriğe sahip. Fiyatı: 1.594 TL

KULLANIM: Bakım serumunuzdan önce göz çevrenize gelmeyecek şekilde tüm cildinize uygulayın. Daha etkili bir sonuç için Lift Integral gündüz kremi ve Lift Integral gece kremi ile birlikte kullanın.

LIFT INTEGRAL THE EYE LIFT (Sıkılaştırıcı Göz Çevresi Kremi)

İçeriğinde yer alan shea yağı göz & dudak çevresindeki ince çizgilerin görünümünü azaltarak, göz & dudak çevresini besliyor. Ürün, hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun. Vegan formülü ile ürün %97 doğal kaynaklı içeriğe sahip. Fiyatı: 1.139 TL

KULLANIM: Bakım serumunuzdan sonra seramik aplikatörü ile göz ve dudak çevrenize uygulayın. Daha etkili bir sonuç için Lift Integral göz çevresi kremini uyguladıktan sonra Lift Integral gündüz kremi veya Lift Integral gece kremini uygulayın.

LIFT INTEGRAL THE FIRMING DAY CREAM (Sıkılaştırıcı Gündüz Bakım Kremi)

İçeriğinde yer alan shea yağı sayesinde cildin beslenmesini destekliyor. Gündüz Bakım Kremini, hafif ve kadifemsi dokusu ile hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun. Ürün, vegan formülü ile ürün %98 doğal kaynaklı içeriğe sahiptir. Fiyatı: 1.499 TL

KULLANIM: Gündüz, bakım serumunuzdan sonra göz çevrenize gelmeyecek şekilde tüm cildinize uygulayın. Daha etkili bir sonuç için Lift Integral gece kremi ile birlikte kullanın.

LIFT INTEGRAL THE FIRMING DAY CREAM REFILL (Sıkılaştırıcı Gündüz Bakım Kremi Yedek Kapsül)

İçeriğindeki shea yağı sayesinde cildi beslenmesini destekliyor. Ürün, hafif ve kadifemsi dokusu ile hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun. Vegan formülü ile ürün %98 doğal kaynaklı içeriğe sahip. Fiyatı: 1.139 TL

KULLANIM: Gündüz, bakım serumunudan sonra göz çevrenize gelmeyecek şekilde tüm cildinize uygulayın. Daha etkili bir sonuç için Lift Integral gece kremi ile birlikte kullanın.

LIFT INTEGRAL THE REGENERATING NIGHT CREAM (Yeniden Yapılandırıcı Gece Bakım Kremi)

İçeriğindeki kuşburnu yağı gece boyunca cildin yenilenmesini sağlıyor. Ürün dokusu ile hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun. Vegan formülü ile ürün %97 doğal kaynaklı içeriğe sahip. Fiyatı: 1.499 TL 

KULLANIM: Gece, bakım serumunuzdan sonra göz çevrenize gelmeyecek şekilde tüm cildinize uygulayın. Daha etkili bir sonuç için Lift Integral gündüz kremi ile birlikte kullanın.

LIFT INTEGRAL THE REGENERATING NIGHT CREAM REFILL (Yeniden Yapılandırıcı Gece Bakım Kremi Yedek Kapsül)

İçeriğindeki kuşburnu yağı gece boyunca cildi yenilemeye destek oluyor. Ürünün dokusu hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun. Vegan formülü ile ürün %97 doğal kaynaklı içeriğe sahip. Fiyatı: 1.139 TL

KULLANIM: Gece, bakım serumunuzdan sonra göz çevrenize gelmeyecek şekilde tüm cildinize uygulayın. Daha etkili bir sonuç için Lift Integral gündüz kremi ile birlikte kullanın.


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir