Okulda bitlenmeye karşı koruma kalkanınızı oluşturun!

Paranit Repellent Baş Biti Kovucu Sprey 

Okulların açılmasıyla gün boyu bir arada olan çocuklar, bitler için en büyük hedef haline geliyor. Etkisi klinik olarak kanıtlanan Paranit Repellent Baş Biti Kovucu Sprey, bitlere karşı 12 saatlik koruma sağlıyor.

Tüm yaz boyunca birbirini özleyen çocuklar okulların açılmasıyla birlikte kavuşuyor. Bu büyük kavuşmanın sonucunda daha çok vakit geçirmeye ve birbirleriyle temas içerisinde olmaya başlıyorlar. Yakın temasta bulunulan ortamlar, bitler için uygun bir zemin hazırlıyor. Ancak Paranit Repellent Baş Biti Kovucu Sprey, çocuklara adeta bir koruma kalkanı oluşturuyor.

12 saat koruma

Saç bitine karşı etkili ve güvenli koruma sağlayan, etkisi klinik olarak da kanıtlanan Paranit Repellent Baş Piti Kovucu Sprey, sahip olduğu 12 saatlik etkin koruması sayesinde bitleri çocuklardan uzak tutarak güvenli bir koruma sağlıyor.

Doğal bitki özlerinden oluşan içeriği ve yağsız formülü sayesinde durulama gerektirmeyen sprey, kolayca uygulanabiliyor. Günlük kullanımına uygun olması nedeniyle çocuklar okula giderken rahatlıkla kullanabiliyor. Etkisi hemen başlıyor ve 12 saate kadar sürüyor.


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir