L’Occitane ile endişeye yönelik vücut bakımı

Cildinizin daha yumuşak ve ışıltı olmasını ister misiniz?

Hepimiz farklı cilt endişeleri ile yaşıyoruz. Kimimiz çok kuru cilt, kimimiz selülitle yıllardır savaşıyor. Kimimiz ise nem eksikliğinden endişeli. Yani “Var bir derdimiz!”

Cildiniz kuruysa L’Occitane’ın bademli vücut nemlendiricisi, selülitler için enginar serisi peeling ve nemlendiricisi, yaşlanmaya karşı Ölmez Otu ve Shea’lı vücut balmı kullanabilirsiniz.

Kuru ciltler için nem bakımı

Sadece cildi nemlendirmekle kalmaz aynı zamanda sıkılaştırmaya yardımcı olur. Formülündeki badem özü ve tohumu aynı zamanda cildin elastikiyetini korur. Hücresel yenilenmeyi tetikler, cilt pürüzsüzleşirken nemlenir. Fiyatı: 1890 TL

Portakal kabuğu görünümüne karşı

In vitro testlerde enginar özünün; kılcal damarların çalışmasının tetiklemesi sonucu, cildin sıkılığını iki kat artırdığı ortaya çıktı. Yağ hücrelerinin geçirgenliğini ise yüzde 60 oranında azalttığı bilinmekte.

Bunun sonucunda, selülit ve sıkılık kaybı gibi endişelerin düzelmesine yardımcı oluyor. Kılcal kan dolaşımının aktifleşmesi sonucu cilt daha doğru ve düzenli bir şekilde besleniyor.

Masaj rutini ile birlikte eksiksiz Artichoke serisinin kullanımı, vücudun hareket etmesine ve dolaşımın hızlanmasına destek veriyor.

Enginar özlü Artichoke Massage Cream uygulaması öncesi ölü deriyi arındırmak için Artichoke Body Scrub ile peeling uygulaması yaparak bakımınıza başlayın. Bu krem ile uygulama sonrası cildiniz yoğun bir şekilde nemlenirken, sıkılaşır. Besleyici özelliği ile cildinize bütünsel bir bakım sunuyor. Ödemden dolayı şişen bacakları rahatlatıp, hafifletiyor.

Masaj krem, Gua Sha masaj aleti ile birlikte kullanıldığında etkinliği artıyor. Kullanıcıların %100’ü ürünün yalnızca bir aylık kullanımdan sonra bacaklarındaki ödemin azaldığını ve ciltlerinin sıkılaştığını belirtmiştir.

Artichoke Body Scrub 1.850 TL/Massage Cream 2.270 TL

Yaşlanma karşıtı vücut bakımı

Immortelle (ölmezotu çiçeği), Shea yağı ile buluştu. Immortelle & Shea serisi ürünleri ile kapsamlı bir yaşlanma karşıtı vücut bakımı ortaya çıktı.

Gücünü doğadan alan bu vücut balmı, cildin yaşlanma belirtileriyle mücadele ediyor. Ölmezotu Esansiyel Yağı, cildi beslemek ve nem sağlamak için Shea Yağı ile bir arada çalışıyor. Bu ikili sayesinde ciltte esneklik, sıkılık, homojenlik, hidrasyon ve beslenme etkilerine sahip oluyor. Düzenli kullanım sonrası kadınların yüzde 97’si ciltlerinde oluşan kahverengi lekelerin solduğunu belirtmiştir.

Fiyatı: 2.460 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir