Şeker cildin yaşlanma sürecini hızlandırıyor!

NIVEA Q10 Çift Etkili Serum nasıl çalışıyor?

Şekerin cilt üzerinde pek bilinmeyen bir etkisi var: Yaşlanma sürecini hızlandırması ve kırışıklıkları artırması! Fazla şeker kullanımı, cildin kolajen ve elastin seviyesini azaltıyor. Doğal işlevlerini kaybetmesine neden oluyor. ‘Glikasyon’ adı verilen bu süreç, kırışıklıkların önemli sebebi olan elastikiyet kaybına yol açıyor.

Yeni NIVEA Q10 Çift Etkili Serum, içeriğindeki saf Q10 ve GLYCOSTOP teknolojisi ile şekerin sebep olduğu kırışıklık görünümü üzerinde etki gösteriyor. Derin kırışıklık görünümününün azalmasına yardımcı oluyor. Yeni kırışıklık görünümü oluşumuna karşı savaşıyor.

NIVEA Cilt Uzmanları, ciltte şeker kaynaklı kırışıklık görünümünü azaltmak amacıyla bir yeniliğe imza attı: NIVEA Q10 Çift Etkili Serum.

‘’25 yılı aşkın süredir devam eden kırışıklık karşıtı araştırmaların ardından böyle bir formülü hayata geçirdiğimiz için gurur duyuyoruz’’

NIVEA Ar-Ge Uzmanı Dr. Ute Breitenbach, “Sıkı bir cilt genellikle gençlik ve canlılık ile ilişkilendirilir. Bu da birçok insanın korumak istediği bir niteliktir. GLYCOSTOP içeren yeni bir formül yarattık. Formül, ciltteki glikasyon ile savaşarak cildin kolajen seviyesini şeker hasarından korumaya destek oluyor. Serum, GLYCOSTOP ile Q10’i bir araya getiriyor. Birlikte çalışan iki aktif bileşen, ciltteki şeker glikasyonu ile savaşıyor. Yeni kırışıklıkların oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor. En derin kırışıklık görünümünü bile aktif olarak azaltmaya destek veriyor’’ dedi.

Fiyatı: 699.90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir