L’Oréal Professionnel Öncü Bakımlarını Özel Bir Davet ile Tanıttı

Hair&Repair Etkinliği

L’Oréal Professionnel, profesyonel saç bakım kategorisindeki onarıcı bakımlarını Zorlu PSM Sky Lounge’taki etkinlikte paylaştı.

Absolut Repair Molecular’ı ve Metal Detox serisinin yeni ürünü Şampuan Öncesi Bakım’ı tanıttı.

İki ayrı seans olarak gerçekleştirilen etkinlikte ilk olarak sektör profesyonelleri bir araya geldi. L’Oréal Professionnel Marka Müdürü Selen Tütüncüoğlu’nun marka sunumu yaptı. Etkinlik için özel olarak İstanbul’a gelen Global Renklendirme Elçisi Harriet Stokes ile devam etti.

Sektör profesyonelleri, L’Oréal Professionnel Eğitim Müdürü Merve Ertürk, L’Oréal Professionnel Le Collectif Üyesi ve MM Bahçecik Kuaför Ortağı Doğan Kopal, ünlü sunucu ve model Özge Ulusoy tarafından gerçekleştirilen söyleşiyi ilgiyle dinledi.

Etkinliğin ikinci bölümü; L’Oréal Professionnel Online Marka Müdürü Merve Kaya Ural ve Trio Kuaför Kurucu Ortağı Sezgin Köle ve Güzellik Editörü Nilay Yalçınkaya’nın söyleşisi ile devam etti.

Davetliler, L’Oréal Professionnel eğitmenleri eşliğinde özel deneyim alanlarında ürünleri yakından inceledi. Aynı zamanda kişiye özel saç analizi yaptırarak eşsiz bir deneyim yaşama fırsatı buldu.

Absolut Repair Molecular

Saçın moleküler yapısını yeniden düzenleyen ilk saç bakım serisi L’Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular, saçtaki 2 yıllık hasarı tek kullanımla onarıyor*. Seri; Salona Özel Ön Bakım, Şampuan, Durulanabilir Serum, Durulanmayan Maske olmak üzere 4 aşamadan oluşuyor. Formülündeki peptit bağlayıcılar ve ultra konsantre 5 aminoasit sayesinde saçı içten dışa onarıyor. Saça gücünü, elastikiyetini ve hareketini geri kazandırıyor.

Metal Detox Ailesinin Yeni Ürünü: Şampuan Öncesi Bakım

Marka, Ioannina Üniversitesi ile birlikte yaptığı araştırma sonucunda yıpranan, kırılan ve işlem gören saçlar için Metal Detox Uzman Serisi’ni geliştirdi. Formülündeki glikoamin molekülü ile saç telinin içine nüfuz ederek saçtaki metali kendine çekerek nötralize ediyor. Yüzde 99 daha az kırılma riski ve güvenilir renk sonucu garantisi sunuyor.

Şampuan, Konsantre Bakım Yağı, Yüksek Korumalı Krem’den oluşan serinin yeni ürünü Şampuan Öncesi Bakım oldu. Saçtaki 1 milyon saç mikro-kırığı 1 dakika içerisinde yeniden dolduruyor. 2 kat daha fazla nemlendirme, 3 kat daha fazla yumuşaklık veriyor. Daha dolgun ve sağlıklı görünen saçlara kavuşmanızı sağlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir