Hazal Kaya-Ali Atay Ebeveynlik Deneyimlerini Paylaştı

Bepanthol Baby etkinliğinde keyifli anlar yaşandı

Sevilen çift Hazal Kaya ve Ali Atay’ın marka elçileri olduğu Bepanthol Baby’nin yeni ürün lansmanı, Boop Kuruçeşme’de gerçekleşti. Kampanyanın reklam filmlerinde yer alan oyuncular, ebeveynlik deneyimlerini davetlilerle paylaştı. Bepanthol Baby etkinliğinde Pişik Önleyici Merhem’in yanı sıra Nemlendirici Vücut Kremi ve Vücut Şampuanı da tanıtıldı.

Hazal Kaya, Çok kıymetli olan bebeklik dönemindeki mutlu anları pişik gibi önlenebilecek huzursuzluklarla bölmek istemiyorsunuz. İlk bebeğimiz Fikret Ali’den kazandığımız ebeveynlik öğrenimlerini Leyla Süreyya’da uyguluyoruz. İkinci bebekte bu açıdan biraz daha şanslıyız. Pişik merhemi rutinimize artık yeni ürünlerle cilt bakımını da ekledik. Keyifle yer aldığımız bu kampanyayı bir o kadar keyifli bir etkinlikle kutladık” dedi.

Reklam filminde şarkı söylediler

Ali Atay ise “Reklam filminde kendi ebeveynlik yolculuğumuzdan kesitler yer alıyor. Aslında her anne babanın karşılaştığı sorunları önlemek için kolay ve etkili çözümlerin var olduğunu gösterdik. Babaların bebek bakımında geri planda kalmaması gerektiğinin, eşit rol paylaşımının öneminin altını çizdik. Hatta reklam filminde Duman grubuna ait olan Elleri Ellerime şarkısını Hazal ile birlikte seslendirdik. Fikret Ali’nin hangi ara büyüdüğünü anlayamadan Leyla Süreyya ile yeniden bebeklik dönemini deneyimledik” dedi.

Bayer Türkiye Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Tuna Demiralp ise, “Pişik bakımındaki uzmanlığımızı, nemlendirici vücut kremi ve vücut şampuanı ile bebek cilt bakımı alanına taşıdık. Ürün ailemizi genişleterek bebek cilt bakımında daha fazla çözüm sunmaya başladık” şeklinde konuştu.

Uzman Doktor Dicle Çelik ise, “Bebeklerde uyku düzeninin ve kalitesinin gelişimlerine ve bağışıklık sistemlerine büyük katkısı var. Pişik ve ciltteki kuruluk nedeniyle huzursuzluk yaşayan bebeklerde büyüme hormonu salınımı azalabiliyor. Bu noktada bebeklerin cildine uygun pediatrik ürünler kullanılarak cilt bakımı yapılması oldukça mühim. Özellikle banyo sonrası bebeklerin cildine özel ürünlerinin kullanılması gerekiyor. Bu, hem cildinin nemlendirilmesi hem de bebekle ebeveynin vakit geçirmesi için önemli” açıklamasını yaptı.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir