Vichy Collagen Specialist Göz Kremi’ne görkemli lansman!

5 yaşlanma belirtisinde etkili!

Vichy, göz çevresi için daha genç görünüm ve 360 derece bakım sunan Vichy Collagen Specialist Göz Kremi’ni görkemli bir lansman ile tanıttı.

Markanın kırmızı dünyasından ilhamla büyüleyici bir atmosfere bürünen Binbirdirek Sarnıcı’ndaki davete Vichy Marka Müdürü Simge Döngel ev sahipliği yaptı. Davetliler, özel deneyim alanlarında ürünü yakından inceledi. Ayrıca göz bakımıyla ilgili merak ettikleri konularda uzmanlardan bilgi aldı.

Yaşlanma Karşıtı Göz Bakımı

Etkinlikte bir konuşma yapan Döngel, “Yaşlanma, glikasyon ve çevresel etkenler gibi faktörlerle kolajen üretimi yaş ilerledikçe yüzde 75 oranında azalıyor.  Özellikle göz çevresi kolajen kaybı belirtilerinin görüldüğü bölgeler arasında ilk sırada yer alıyor. Yaşlanma karşıtı bakımda en çok satan Vichy Liftactiv Collagen Specialist Krem, cildin ihtiyacı olan birden fazla kolajen tipinin üretimini destekleyen pro-peptit teknolojisi ile dikkat çekiyor.

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Göz Kremi; Peptitler, Pro-xylane ve Cg vitamini içeriyor. Ve Vichy Collagen Specialist Bakım Kremi ile kullanılmasını öneriyoruz.

Günde iki defa kullanım sonrası;

  1. Kaz ayağı kırışıklıkları
  2. Göz altı kırışıklıkları
  3. Göz altı torbaları
  4. Koyu halkalar
  5. Düşük göz kapakları

gibi 5 yaşlanma belirtisinin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.  Yüzde +200 daha fazla kolajen üretimi desteği vermekte. 5 tip kolajeni artışı ile göz çevresi için 360° bakım sunmakta” dedi.

Göz kreminin parfümsüz formülü, hassas cilt üzerinde dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında test edilmiştir.

Fiyatı: 1.499 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir