Louis Vuitton Capucines Koleksiyonu olağanüstü işçilik sunuyor

Zanaatkarlığın bir sembolü

Louis Vuitton, Capucines koleksiyonuna adanan yeni kampanya görsellerini yayınladı. Kampanya, Steven Meisel tarafından fotoğraflandı. Fransız aktris ve marka elçisi Léa Seydoux, yalın bir arka planda klasik Capucines çantasını gözler önüne seriyor. Kampanya, çantanın zamansız zarafetini vurgularken, bir kadın ile çantası arasındaki yakın ilişkiyi yansıtıyor.

Çanta adını, Louis Vuitton’un 1854 yılında ilk mağazasının açıldığı rue Neuve-des-Capucines’den alıyor. Maison’un son derece yüksek yaratıcılık değerleri ile olağanüstü işçilik ve geleneği yenilikle harmanlama yetisi; Capucines’i artistik zanaatkarlığın bir sembolü haline getiriyor.

Her bir çanta için yüzlerce ayrı el adımı gerekiyor

Yüksek mücevher tekniğini hatırlatan bu adımlar Maison’un benzersiz ve geleneksel uzmanlığını bir araya getiriyor. Vuitton atölyeleri, dünyanın en özel derilerinin peşinden gidiyor ve onlara sahip oluyor. Çantalarda kullanılan, yumuşak ve muhteşem deriler; ustalık ve mutlak işçilikle bir araya gelip, bir kadının ömür boyu eşlikçisine dönüşüyor.

Kampanya görselleri için siyah Taurillon deriden Capucines MM modeliyle poz veren Léa Seydoux, bu ikonik model hakkındaki görüşlerini, “Capucines, Fransız uzmanlığının özünü temsil ediyor. Sevdiğim ve her zaman kullandığım bir çanta olduğu için Capucines elçisi olmaktan onur duyuyorum” sözleriyle ifade etti.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir