Louis Vuitton gökkuşağı vitrinleriyle yaza rengarenk giriyor

Yaratıcı vitrin konsept çalışmasına çalışanları ile çocukları da katıldı

Gökkuşağı, umudun sembolü olmakla kalmayıp yeni, renkli maceraların başlangıcını da temsil ediyor. 19’uncu yüzyılın sonlarından bu yana Louis Vuitton dünyasının bir parçası olan, sanatsal bakış açısına sahip vitrinler, yıllarca hayal dünyasına bir davetiye olarak hafızalarımızda yer etti.

Louis Vuitton, ‘The Rainbow Project’ adlı yeni, yaratıcı vitrin konsept çalışmasına çalışanları ile çocuklarını da katılmaya davet etti. Katılımcılar, Maison’un heyecanlı ve çarpıcı vitrinler yaratma geleneğini sürdürürken içlerindeki çocuksu duyguları uyandırmaya ve kendi gökkuşağı versiyonunu çizmeye davet edildi. Louis Vuitton, birçok yaratıcı fikrin bir araya geldiği renkli gökkuşağı ile yazın başlangıcını kucaklarken çevresine pozitif hisler yaymayı umut ediyor.

Her bir mağaza vitrininde, o şehirde yaşayanlar tarafından çizilen gökkuşağı deseni, baskı ya da dijital formda sergilenip eşsiz bir görsellik sunuyor. Paris, Champs-Elysées mağazasının 6 ön vitrini Fransız çocuklar tarafından yaratılan bir dizi gökkuşağı ile süslendi. Madrid’in vitrinleri İspanyol bir çocuğun eğlenceli monokrom bulutları ile yarattığı gökkuşağı çizimine sahne oldu. Rainbow projesi, tüm dünyada seçili mağazaların vitrinlerinde mayıs ayı boyunca görülebilecek.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir