LV Runner Tatic Louis Vuitton spor ayakkabı koleksiyonunun yeni üyesi

Louis Vuitton LV Runner Tatic

90’ların hızlı ruhundan ve pürüzsüz kıvrımlarından ilhamla tasarlanan bu ayakkabı; koleksiyondaki en esnek, teknik ve çevik tasarımlardan biri olarak öne çıkıyor. Sünger enjekte edilmiş dalga şeklindeki tabanı ayakkabıyı yastıkla beslerken; onu son derece esnek bir hale getiriyor. Bu da hem geri sekmeyi en aza indiriyor, hem de her hız arayışını destekliyor.

Isıyla birbirine titizlikle tutturulan ağ ve süet dana derisinden minimum miktarda dikiş kullanılarak üretiliyor. Detaylı bir şekilde tasarlanan reflektif Monogram çiçekler modele canlılık katıyor. Dinamik ve taze bir görünüme sahip yeni ikonik parça, LV Runner Tatic, İlkbahar / Yaz 2022 koleksiyonundaki her görünümü tamamlıyor.

Yeşil renk seçeneği yalnızca Miami’de!

Miami’de erkek koleksiyonlarına ayrılan ilk Louis Vuitton mağazasında satışta! Design District’te yer alan bu yeni lokasyon; geçen yıl Tokyo, Shibuya’da açılan mağazadan sonra dünyadaki ikinci LV Erkek Giyim mağazası olma özelliğini taşıyor.

Bu ultra-koleksiyonerlere hitap eden parça, beş farklı versiyon ile satışa sunuluyor. Mavi, moka, beyaz gibi zıt renklerin bir araya geldiği; ya da tek renkli (siyah) olarak karşımıza çıkan model; ayakkabının dil kısmında yer alan Louis Vuitton etiketinde de olduğu gibi aynı materyalleri barındırıyor. Yan tarafına tezat bir şekilde işlenen LV imzası ayrıca ayakkabıda yeni bir dinamik oluşturuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir