Lysol Dezenfektan Sprey sevdiklerinizi korumak için Türkiye’de

Sert ve yumuşak yüzeyli eşyalar üzerinde kullanılabiliyor

Lysol Dezenfektan Sprey, Sağlık Bakanlığı ruhsatı ile Türkiye’de hijyen pazarında yerini aldı. ‘Maske, Mesafe, Lysol’ mottosuyla tanıtılan ürün, ev içinde mobilyalardan kıyafetlere 100’den fazla yüzeyde kullanılabiliyor. Ürün, Amerika Çevre Koruma Ajansı tarafından koronavirüs üzerinde etkinliği onaylanmış ilk yüzey dezenfektanı…

Bebek mobilyalarından tuvalete, mutfak tezgahından perdelere kadar pek çok yüzeyde tercih edilebiliyor. Ayrıca yolculukta, araçta, ziyaretlerde de tüketicilerin yanında bulundurabileceği boyutuyla güvende kalmalarına destek oluyor. Virüs, bakteri ve mantarları yok ederek küflenmeyi de bir haftaya kadar önleyen Lysol, geride ferah bir koku bırakıyor.

131 yıldır tercih ediliyor

Reckitt Benckiser Türkiye Hijyen Pazarlama Direktörü Tarık Bayar

Reckitt Benckiser Türkiye Hijyen Pazarlama Direktörü Tarık Bayar, ürünle ilgili şu bilgileri verdi: “Lysol, 131 yıldır etkisi ailelerce bilinen, güvenle kullanılan, tüketicilerin tercih ettiği bir ürün. Dünyada ev bakım dezenfektan kategorisindeki 1 numaralı marka olan Lysol, ABD’de pazar lideri. Amerikalı çocuk doktorları tarafından da en çok önerilen dezenfektan markası. Hepimizin hastalanmamak için mücadele ettiği pandemi döneminde ilk önceliğimiz doğal olarak güvenli, hijyenik ortamlar yaratmak ve sevdiklerimizin sağlığını korumak. Performansını kanıtlamış Lysol’un, Türkiye’de sevdiklerini korumak, ailesini güvende tutmak için çaba sarfeden milyonlarca kişinin, hepimizin, herkesin ihtiyacına yanıt vereceğine inanıyoruz. Uzmanların görüşlerine dayanarak reklam filmimizde belirttiğimiz gibi sadece temizlik yapmak yeterli değil. Bunun yanı sıra dezenfeksiyonun da önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Dezenfeksiyon, nesnelerin yüzeyindeki mikropları öldürür. Ürünümüzün kolay kullanımı ile dakikalar içerisinde ortamı virüs, bakteri, ve kötü kokulardan arındırıyoruz.”

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir