Maison Crivelli’den vegan özlerden oluşan yeni koku

Hibiscus Mahajád

İlham verici koku kreasyonları ile zamanı askıya alan Fransız Parfüm Evi Maison Crivelli; yeni koleksiyonundan Hibiscus MahaJád ile benzersiz bir deneyime davet ediyor.

“Doğa, bozulmadığında ve zıtlıklarla daha güzeldir.”diyen Maison Crivelli’nin genç kurucusu Thibaud Crivelli; vegan özlerden oluşan yeni koleksiyonunu çevreye duyarlı yeni bir tasarımda sunuyor. Çağdaş ve orijinal kreasyondaki tüm parfümler ilhamını güçlü, şaşırtıcı ve yoğun bir koku etkisinden alıyor. Çiçeksi, meyveli notaları ve gösterişli yönleriyle güçlü bir imza keşfetmenizi sağlamak için alışılmışın ötesine geçiyor.

Parfümör Quentin Bisch tarafından tasarlanan Hibiscus MahaJád, Ebelia’nın (siyah frenk üzümü) verdiği meyveli aroma sayesinde gösterişli bir dokunuşla açılıyor. Üst notaların freshliği, nane yağı ile vurgulanırken, tarçın, pudramsı yönü ile frenk üzümünü tamamlıyor. Orta notaların çiçeksi ve hafif meyvemsi aroması olağanüstü kalitedeki Şam gülüne dayanıyor. Son olarak deri, ciltte daha sıcak ve kalıcı bir his bırakıyor. Temel notalar ise, tarçının pudramsı tatlılığını pekiştirmek için hibiskus tohumları…. Aynı zamanda derinin getirdiği şehvetli sıcaklığı güçlendirmek için benzoin ve vanilya…

Orpur etiketi

Orpur®, en sembolik ve kaliteli parfüm bileşenlerine verilen, Givaudan tarafından oluşturulmuş bir etiket.

Givaudan üretimleri

Hibiscus Mahajád’ın yaratılmasında kullanılan Givaudan üretimleri, kokunun benzersizliğini garanti ediyor. Ebelia, kokuya güç ve doğallık getiren meyvemsi ve taze frenk üzümü yönünü ortaya çıkarırken nilüfer, çiçeksi, kremsi ve şeffaf bir tatlılık veriyor.

Fiyatı: 2.040 TL

Satış noktaları: Beymen Nişantaşı, Beymen.com, La Deesse
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir