Makyaj sanatı için tasarlanmış yeni NARS makyaj fırça koleksiyonu

Makyaj sanatının gücünü keşfedin!

Yüksek kalite ve performans sunan NARS makyaj fırça koleksiyonu; François Nars’ın kendine özgü tüm teknikleriyle harmanlanarak, özenle tasarlanmıştır.

YÜZ FIRÇALARI

#10 Radiant Creamy Concealer Brush (Parlak Kremsi Kapatacı Fırçası) 275 TL

En çok satan Radiant Creamy Concealer için tasarlanmıştır. Küçük, kabarık bir fırça olan #10 Radiant Creamy Concealer Brush; pürüzsüz ve eşit bir bitiş sağlıyor. Kontürlü şekli sayesinde hassas göz altı bölgesinde sorunsuz bir şekilde ürünü karıştırmak & yaymak ve doğal efekt etkisi için idealdir.

#11 Soft Matte Complete Concealer Brush (Soft Matte Complete Kapatıcı Fırçası) 275 TL

Krem formüllerle kullanılmak için tasarlanmıştır. Pürüzsüz bir etki için krem formülleri ustalıkla cilde uygulamakta ve karıştırmaktadır. Tek bir noktaya ürün uygulamak veya göz altı koyu halkaları örtmek için kullanılabilmektedir.

#12 Cream Blending Brush (Krem Karıştırıcı Fırça) 275 TL

Yüzde ve gözlerde krem formüllerle kullanım için çok yönlü, çok amaçlı bir karıştırma fırçası. Nazik ve pürüzsüz bir uygulama için uygundur.

#13 Powder Brush (Pudra Fırçası ) 375 TL

Yüz için geniş, ikonik fırça, toz ve sıkıştırılmış pudra formülleri için idealdir. Yüze ve dekolte bölgesini parlatmak ve pudralamak için veya  makyajınızı ayarlamak için bastırarak kullanılabilirsiniz.

#14 Bronzer Brush (Bronzlaştırıcı Fırçası) 375 TL

Düzgün, eşit bir bronzlaştırıcı uygulaması için geniş, yoğun bir fırçadır. Şekillendirilmiş bronz bir görünüm veya baştan aşağı bir ışıltı yaratmak için mükemmeldir.

#15 Precision Powder Brush (İnce Pudra Fırçası ) 360 TL

Yüzün küçük alanlarını (burun köprüsü, elmacık kemikleri gibi) iz yapmayan bir dokunuşla vurgulamak içindir.

#16 Blush Brush (Allık Fırçası) 360 TL 

Pigmentleri ustalıkla yanağa süpürmek için ideal kubbe şekline sahip bir fırça. Sorunsuz, zahmetsiz bir uygulama için karıştıkça yayılmaktadır. Doğal bir ışıltı, şekillendirilmiş bir yüzey elde etmek içindir. Veya yüzünüzü renkle canlandırıp, parlatmak için NARS’ın imza yanak teknikleriyle kullanılmaktadır.

GÖZ FIRÇALARI

#20 Allover Eyeshadow Brush (Tüm Göz İçin Far Fırçası) 295 TL

Göz kapağının her tarafına renk vermek için ideal olan büyük, kürek şeklinde bir göz farı fırçası. Tam bir renk uygulaması sağlamaktadır. Veya yüksek etki için yapılı ve katmanlı olabilmektedir. Hem krem hem de toz formüllerle kullanılmaktadır.

#21 Small Eyeshadow Brush (Küçük Far Fırçası) 275 TL

Gözler üzerinde hedeflenen gölgeleme ve kaşların altını vurgulamak için ideal olan küçük, kürek şeklindeki bir göz farı fırçası.

#22 Blending Brush (Karıştırma Fırçası) 295TL

Göz farı ile göz kıvrımlarını karıştırmak için idealdir. Geniş ve kabarık bir göz farı fırçasıdır. Yüzün küçük bölgelerinde hedeflenen aydınlatıcı uygulama için de kullanılabilir.

#23 Precision Blending Brush (İnce Karıştırma Fırçası) 275 TL

Küçük, ikonik, kabarık göz farı fırçası, dumanlı göz görünümleri oluşturmak için ideal. Göz farı ve kalem formüllerini kusursuz bir şekilde karıştırıp yayarak göz çevresinde yumuşak bir renk halkası oluşturmaya yardımcı olur.

#24 High Pigment Eyeshadow Brush (Yüksek pigmentli Far Fırçası ) 285 TL

Parlak ve yüksek pigmentli formüllerin en iyi şekilde uygulaması içindir. Yoğun göz farı fırçasıdır. Pigmentleri alıp yüksek etkili bir etki için eşit şekilde yerleştirerek tozlanmayı azaltmaya yardımcı olur. Islak veya kuru, krem veya toz formüllerle kullanılmaktadır.

#25 Smudge Brush (Gölgelendirme Fırçası) 285 TL

Göz kalemini karıştırmak veya pudrayı tam olarak kirpik çizgileri; gözlerin iç köşeleri ve kaş üzerine yerleştirmek içindir. Küçük, yoğun bir fırçadır.

#26 Push Eyeliner Brush (Eyeliner Fırçası) 275 TL

Islak ve kuru eyeliner formüllerinin doğrudan kirpiklerin dibine iterek veya damgalayarak zahmetsizce uygulanması içindir.

#27 Brow Defining Brush (Kaş Şekillendirici Fırça) 245 TL

Mükemmel kaş bakımı için, açılı kaş fırçasıdır.  Seyrek kaşları hassas, saç benzeri bir etki ile doldurur.

#28 Brow Spoolie (Kaş Tarağı) 195 TL

Doğal görünümlü bir etki için kaş rengini pürüzsüzleştirmek, düzeltmek ve bulanıklaştırmak için tüyleri tarayan bir kaş fırçası.

DUDAK FIRÇASI

#30 Precision Lip Brush (İnce Dudak Fırçası) 245 TL

Tüm dudak formüllerinin hassas bir şekilde uygulanması için tasarlanmıştır. Küçük, ikonik bir fırçadır.

ÇOK AMAÇLI FIRÇA

#40 Multi-Use Precision Brush (Çok Amaçlı İnce Fırça) 260 TL

Krem ve jel göz kalemi formülleri veya lekelerin üzerine kapatıcı uygulamak için ideal olan küçük, çok amaçlı bir fırça.

KABUKI FIRÇALAR

Yachiyo Kabuki Fırça 390 TL

Nazikçe sivriltilmiş spiral kubbe başlığı ve çok işlevli tasarımı ile elmacık kemiklerini öne çıkarmaktadır. Ten rengini vurgulamak ve ayrıca rengi göz çevresinde veya yüz çevresinde karıştırmak ve yaymak için mükemmeldir.

MIE Kabuki Fırça 390 TL

Toz veya preslenmiş tozların her yüzeye uygulanması için idealdir. Ürünü eşit şekilde biriktiren çift kubbe tasarımıyla lüks bir şekilde katmanlanmıştır. Elde bükülmüş siyah bir salkım sapı, bu Kabuki’nin benzersiz geleneksel karakterini korumaktadır.

ITA Kabuki Fırça 390 TL

Küçük ve yassı, Kabuki Ita Brush’ın köşeli tasarımı, onu kontrollü pudra ve renk uygulaması için ideal hale getirir. Ayrıca cildi şekillendirmek ve vurgulamak için mükemmeldir.

Tüm NARS ürünleri NARS, Sephora, Beymen Zorlu mağazalarında ve www.makyajtrendi.com , www.sephora.com.tr  , www.beymen.com ‘de satışa sunuluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir