Eda Ece Bioderma Sensibio H2O’nun Türkiye’deki ilk reklam yüzü oldu

Kir, cilt seçmez. Su yetmez, Sensibio H2O yeter!

Bioderma Laboratuvarları tarafından dermatologlarla geliştirilen dünyanın ilk misel suyu Sensibio H2O’nun reklam yüzü; Eda Ece oldu. ‘Cildin için öncelik, hassas temizlik’ diyen Bioderma tarafından en hassas ciltler dahil; tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak formüle edilen ürünün tanıtımlarında genç oyuncu yer alacak.

Sensibio H2O, eşsiz misel teknolojisi ile cilde zarar vermeden cildi tek bir pamukta derinlemesine temizleyerek nazikçe arındırıyor ve yatıştırıyor.

Eda Ece, “Cilt sağlığı hepimiz için en önemli konulardan biri. Yoğun çalışma temposu, makyaj, cildin gün içerisinde maruz kaldığı kirlenme sonrasında doğal bir arındırıcıya, temizleyiciye çok ihtiyacımız oluyor. Bioderma ürünlerinin hassas ciltlere uygun olması, alkol, sabun ve alerjen maddeler içermemesi nedeniyle her zaman tercih ettiğim ve güvendiğim bir markaydı ve ilk defa bir markanın yüzü olarak reklam filminde yer alıyorum. Şimdi bu iş birliği sayesinde; Sensibio H2O ürününün, cildin tüm hassasiyetine uygun, eşsiz bir temizleme sağlarken cilde zarar vermediğini, herkesle paylaşmaktan mutluluk duyacağım” dedi.

Makyajı yüzde 99 oranında temizliyor

Cilt, gün içinde birçok dış etkene maruz kalıyor… Şehir yaşamındaki doğalgaz ve egzoz dumanı, havaya karışan ağır metaller, polen, kapalı alanlarda maruz kalınan toz ve kimyasallar ciltte gözenekleri tıkayarak hassasiyete yol açabiliyor.

Sensibio H2O, tek bir pamukla makyajı yüzde 99 temizliyor. Çevre kirliliğinden kaynaklanan ağır metalleri yüzde oranında 78 ciltten arındırıyor.

Yeni dönemin gereksinimlerinden biri haline gelen maske kullanımı, cildin doğal dengesini değiştirebiliyor. Sensibio H2O, cildin doğal florasını yüzde 95 koruyor. Hem de ne kadar sık kullanıldığından bağımsız olarak… “Kir, cilt seçmez. Su yetmez, Sensibio H2O yeter” sloganıyla cilde ferah bir nefes aldırıyor.

Alkol, sabun ve alerjen içermiyor. İçerisindeki aktif yatıştırıcı olan salatalık ekstresi sayesinde cildi yatıştırıyor, şişkinliğini gideriyor ve anında ferahlama sağlıyor. Üstelik durulama gerektirmeyen formülü sayesinde pratik kullanım imkânı sağlıyor. Göz ve dudak etrafında da güvenle kullanılabiliyor
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir