Stimulskin Plus Absolute Renewal Serum ile gençliğinizi geri kazanın

Cildin gençliğini geri kazandıran üç proteini hedef alıyor

Yeni formülü ile Stimulskin Plus Absolute Renewal Serum; çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya, cilde daha pürüzsüz görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Kolajen üretimini artırmaya destek veren Deniz Zümrüdü içeriği ile cildin daha genç bir görünüm kazanmasını destekler.

Kısa sürede;

  • Genç görünümü destekler
  • Cilt daha pürüzsüz ve dolgun görünür
  • Cilt tarafından hızlıca emilir

4 haftada;

  • Cilde daha sıkı ve güçlü görünüm kazandırır
  • Cilde daha kalkık bir görünüm sunar

8 haftada;

  • Nazolabial çizgi görünümünü yüzde 8 azaltır
  • Daha sık bir cilt kazandırmaktadır

Botanik Bilimi

Deniz Zümrüdü: Azalan kolajen üretimi, gözle görülen yaşlanma belirtilerine yol açmaktadır. Deniz Zümrüdü’nün botanik gücü, cildin yapısal ağını desteklemeye ve doğal kolajen üretimini canlandırmaya yardımcı olur.

Commiphora Mukul Reçine Özü: Dolgun cilt görünümünü destekler. Daha dolgun ve hacimli görünen bir cilt için cildin doğal lipit üretimini artırmaya yardımcı olur.

Bilimin Gücü

Stimulskin Plus yeni formülünde, Gençlik Onarıcı Üçlü Kompleks ile cildin gençliğini geri kazandıran üç proteini hedef alır. Heksapeptid, doğal üretimi artırarak kolajen proteinini hedefler. Böylece cildin yüzey çizgileri daha pürüzsüz görünmektedir.

Laminaria Digitata yosunu, cildin doğal elastikiyetini desteklemek için elastini hedef alır. Tripeptit ise cildin fibronektin proteininin üretimini artırmaya yardımcı olur. Bu 3 protein; cildin daha dolgun, kalkık, genç ve pürüzsüz görünmesi için kritik önem taşır.

Darphin cilt bakımı uzmanları; cildin yaşlanmasına yol açan hücreleri hedef alan ve ürünlerin cilde derinlemesine nüfuz etmesini sağlayan ‘Yağ Teknolojisi’ni kullanmaktadır.

Fiyatı: 2.145 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir